Přejít na obsah

Letní pneu


OrOrO

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,máte někdo zkušenosti se Sava Intensa 205/55/R16 91V. Loňské pneu mi po 17 tis km,oznámily,že s nimi na letošní letní sezónu nemohu počítat,zřejmě jsou unavené :p ,tak jestli někdo poradí a přidá i vl. zkušenosti.Zítra sem dám značku těch unavených pneumatik,to jezdím slušně i přesto,že mám 4x4..Popřípadě u dobré nabídky bych neváhal a využil příležitost.Díky.Dave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle Bridgestone Touranza ER 300. Slyšel jsem na ně jen samou chválu. Kamarád na nich odjezdil celej minulej rok a tak je chválil, že jsem se projel s ním. Výsledek je, že protože jsem potřeboval nové pneu, tak jsem si je také koupil.

Ty Bridgestone ER 300 jsou dobrý pneu.Skončily 2.v testu ADAC.Jezdil jsem s nima 3 sezóny a super vlastnosti hlavně za mokra, když se ale sjely ze 70% začaly být hlučný a komfort žádnej. Teď jsem jezdil s Pirelli P6 a to byl fakt komfortek-tichounký a polykaly dobře nerovnosti. Nakonec ty Pirellky test ADAC vyhrály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Bridgestone ER 300 jsou dobrý pneu.Skončily 2.v testu ADAC.Jezdil jsem s nima 3 sezóny a super vlastnosti hlavně za mokra, když se ale sjely ze 70% začaly být hlučný a komfort žádnej. Teď jsem jezdil s Pirelli P6 a to byl fakt komfortek-tichounký a polykaly dobře nerovnosti. Nakonec ty Pirellky test ADAC vyhrály.

Bridgestone mám taky a jsou v pohodě.HLAVNĚ NEKUPUJTE BARUMKY! To je pneu co moc neumi a mám s ní špatny zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle Bridgestone Touranza ER 300. Slyšel jsem na ně jen samou chválu. Kamarád na nich odjezdil celej minulej rok a tak je chválil, že jsem se projel s ním. Výsledek je, že protože jsem potřeboval nové pneu, tak jsem si je také koupil.

Rodice je maj v 15" na F a dobry..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o Matador MP 42 205/55 R16. Ještě nikdy mě pneu této značky nezradily a to jsem vystřídal již 3 auta.Co si myslíte o protektorech?Loňské značkové jsou po 17 tis na odpis a to mě jedna vyšla na 2700.

Editováno: , autor: Davča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matadory měl na autě můj táta a dal je pryč. Říkal že jsou to letní gumy, ale hučí tak, že si myslí že jede s traktorem. Já měl dřív Continentaly a když jsem si půjčil od táty auto tak musím uznat, že oproti Continentalům ty Matadory produkovaly opravdu dost hluku. Nevím ale, jestli to byl přesně ten typ co píšeš ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kony, já bych šel do 205/60/15. Bridgestone Turanza ER 300 jsou ale letní gumy, takže než koupíš pneu, rozmysli se, jestli nepůjdeš na léto do 16" elektronů. Já jsem to teď přehodil a to auto vypadá po zimě úplně jinak :palec2:

Editováno: , autor: Octavianus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kony, já bych šel do 205/60/15. Bridgestone Turanza ER 300 jsou ale letní gumy, takže než koupíš pneu, rozmysli se, jestli nepůjdeš na léto do 16" elektronů. Já jsem to teď přehodil a to auto vypadá po zimě úplně jinak :palec2:

Já bych rád šel do 16", ale jsem student a finance jsou dost omezené, ale uvidím jak to dopadne. Třeba nakonec ty 16" budou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...