Přejít na obsah

Lampička SuperB


Alesh001

Doporučené příspěvky

Díky napsal jsem Rodovi. Druhá varianta je to objednat od toho Stockla nebo jak se jmenuje, ale nějak se mi nechce objednávat redukce za 12 Euro a k tomu poštu za 20 euro. Pořád si nějak najivně mysllím, že bych sehnal PINOUT a nějak to zbastlil dohormady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky napsal jsem Rodovi. Druhá varianta je to objednat od toho Stockla nebo jak se jmenuje, ale nějak se mi nechce objednávat redukce za 12 Euro a k tomu poštu za 20 euro. Pořád si nějak najivně mysllím, že bych sehnal PINOUT a nějak to zbastlil dohormady.

Jak chces. O tomhle moc nevim... :) Ja prave myslel ze uz mas tu lampicku od Stockela i s tou redukci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Alesh001,

tak já odpovídám,

naskenoval jsem ti co mám.

Snad to pomůže, přes SZ se mi nepodařilo protlačit přílohy.

Tak to přikládám sem.

Snad se Stoeckel nebude zlobit, prikládám i jeho výtvor. Kdyžtak to pak smažu.

Připomínám, jen co jsem si všiml, je to teda bez střešního okna.

Osvětlení jsem napíchl na pin 8 u kolečka pro náklon světel a intenzitu osvětlování. Nemám xenony, tak nevím jestli to třebu u xenu není jinak.

To DOLI: redukce od stoeckela je na nic, se schránkou na brýle je to stejně nemožno kombinovat a tak se to musí stejně celé rozebrat.

tak ať slouží, teda svítí ;)

post-8414-1202552849_thumb.jpg

post-8414-1202552860_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro info, daj se koupit samotny ty 'catvison' ledky, pak staci do stavajiciho svetla vyvrtat dve dirky a natahnout drat... je to z Audi A4, cislo dilu 8E0 919 063 a vypada to takhle:

post-14998-1202719214_thumb.jpgpost-14998-1202719191_thumb.jpg

Oproti obyc ledkam vyhoda, ze to zapoji i lama bez pajeni, ma to spravnou svitivost a ty dve ledky jsou vuci sobe pootoceny, jedna sviti vic na palubku a druha vic na saltpaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde uprostred tyhle stranky na nemeckym octavia forumu to v cerny je.... ale asi prelakovany jenom... nebo nevim, neumim nemecky tolik, abych cetl 14 stranek fora v nemcine... kol100

S tím přelakováním to nebude tak jednoduché. Superb má totiž podsvícený ten otočný knoflík na střechu a vůbec všechny ty spínače, takže kdyby jsito přelakoval tak by byl nastal problém, že by to nesvítílo. Spíš jsem trochu sklamaný, že to nesvítí bíle (ty difusní diody). Asi by to, ale už hodně osvětlovalo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím přelakováním to nebude tak jednoduché. Superb má totiž podsvícený ten otočný knoflík na střechu a vůbec všechny ty spínače, takže kdyby jsito přelakoval tak by byl nastal problém, že by to nesvítílo. Spíš jsem trochu sklamaný, že to nesvítí bíle (ty difusní diody). Asi by to, ale už hodně osvětlovalo.....

NJ, zalezi jak je to podsviceni udelany, predpokladam ze treba modelari maj urcite nejakej figle jak to namalovat, aby to svitilo ;)

Ty difuzni diody maj cervenou barvu z jednoduchyho duvodu, na slaby svetlo cerveny barvy nereaguje pupila v oku zatazenim, oko neni oslneno a neadaptuje se, takze ven do tmy vidis porad stejne, pouziva se to i na nocni osvetleni v kokpitech letadel a na mustcich lodi... kdyz by to svitilo bile, bude daleko hur videt ven z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Alesh001,

tak já odpovídám,

naskenoval jsem ti co mám.

Snad to pomůže, přes SZ se mi nepodařilo protlačit přílohy.

Tak to přikládám sem.

Snad se Stoeckel nebude zlobit, prikládám i jeho výtvor. Kdyžtak to pak smažu.

Připomínám, jen co jsem si všiml, je to teda bez střešního okna.

Osvětlení jsem napíchl na pin 8 u kolečka pro náklon světel a intenzitu osvětlování. Nemám xenony, tak nevím jestli to třebu u xenu není jinak.

To DOLI: redukce od stoeckela je na nic, se schránkou na brýle je to stejně nemožno kombinovat a tak se to musí stejně celé rozebrat.

tak ať slouží, teda svítí ;)

Nevím jestli jsem ti poděkoval přes SZ, jestli ne, tak Díky. Lampička se musí opravdu upravit jinak se to řeže s tou schránkou na brýle, dodám fotky. jak jsem to vyřešil. Káblík mám natáhlí ze stlumování podsvícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Panove, nekdo kdo umi nemecky, muzete prosiiim mrknout na tohle a pripadne vysvetlit ? http://www.langzeittest.de/vw-touran/techn...nnenleuchte.php

IMHO je to pripojeni tech cervenejch LED nekam do zatmavovaciho zrcatka, nemusi se tedy tahat kabel az ke spinaci svetel.....??? :help:

BTW, nakonec jsem zvolil tuhle alternativu:

post-14998-1206348024_thumb.jpg

Barvit ty tlacitka nebudu, i kdyz jsem chtel, i jsem na to sehnal navod, ale bylo by s tim strasnyho srani, a takhle to myslim vypada docela dobre, je to vlastne stejna kombinace barev, jako je na RS sedackach. ;)

Barveny je to podle navodu tady, takze osmirglovana puvodni barva, pak zaklad na plasty, pak strikaci tmel, pak smirgl 1000, pak cernej matnej sprej, a vypada to jak z tuzexu... lol

Editováno: , autor: Zitny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle uz je tvoje prace? ;) Kdes to sehnal?

Ta fotka ne, ja to mam furt jeste ve fabii, ale vypada to stejne, podle tyhle fotky jsem to delal.

Lampu jsem sehnal na vrakaci za dve kila, sice ponicenou, ale chtel jsem ji jenom proste na vyzkouseni laku, pac jsem nikdy pred tim nic nelakoval, do novyho auta koupim samozrejme novou... kol5

Normalne ji objednam v servisu, akorat kdyz by to neumeli sehnat, tak holt superfatty/DDR asi, a pak predelat podsviceni... :feve: Snad to normalne v servisu budou mit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Co se tam musi predelat kdyz mam schranku na bryle?? :help:

Je podsvicenej i ten ovladac na stresni okno?

Uz vite jak to prelakovat na cerno?

a) musis ulomit/upilovat drzak konektoru na lampicce a ohnout vsechny piny smerem nahoru jakoby ke strese, aby se tam konektor od redukce vesel.

b)nevim

c)prestrikat sprejem ;)

d) ten odkaz na navod je o par prispecku vejs :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Rozmyslam, ze do Octavie zozeniem lampu zo Superba. Precital som si vsetky prispevky, ale jedna vec mi nie je jasna.

Budem musiet tahat dodatocny kabel pre tie difuzne ledky aj ked si kupim redukciu od JMstyle?

Pretoze rozoberat calunenie sa mi naozaj nechce.. Nemam odkladac na okuliare (ani stresne okno), takze s redukciou by snad problem byt nemal. Ak ste niekto montovali, budem rad ked sa podelite o skusenosti. Inak ta redukcia stoji 13 Eur.. co sa mi zda prijatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmyslam, ze do Octavie zozeniem lampu zo Superba. Precital som si vsetky prispevky, ale jedna vec mi nie je jasna.

Budem musiet tahat dodatocny kabel pre tie difuzne ledky aj ked si kupim redukciu od JMstyle?

Pretoze rozoberat calunenie sa mi naozaj nechce.. Nemam odkladac na okuliare (ani stresne okno), takze s redukciou by snad problem byt nemal. Ak ste niekto montovali, budem rad ked sa podelite o skusenosti. Inak ta redukcia stoji 13 Eur.. co sa mi zda prijatelne.

jo jo přesně jak píše Zdenda.. se nabídnu že Ti tu lampu s redukcí (nebo i samotnou redukci) seženu za lepší cenu než je na webu JMStyle ale nebude to o moc, protože mám něco na reklamaci a hodí se mi to jako výměna za jiné zboží.

Takže kablik je součástí redukce a je to opravdu velmi jednoduché.

Jen záleží zda si necháš origo VW červený podsvit nebo si to necháš za 180 Kč předělat na zeleno.

Budeš-li mít zájem, ozvi se.. a každopádně to chce do lamp pořádný světlo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. No dakujem za ponuku, znie to zaujimavo. Porozmyslam. A cerveny podsvit myslis tie difuzne ledky alebo podsvietenie tlacidiel? Pri tych tlacidlach by bolo lepsie zelene.. nech to ladi s ostatnymi.

ano přesně to jsem myslel, podsvit tlačítek na zeleno ať to je ve stejné zelené barvě.. ale je možné objednati dufuzne LEDky v inaké farbe :-)

kdyžtak mi napiš SZ, děkuju a nebo na ICQ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny 'calouneni' co se musi rozebrat je kryt sloupku, kterej se bud jenom vycvakne a pak zase nacvakne, coz trva dohromady asi dve vteriny, nebo pokud mas hlavovy airbagy, pred vycvaknutim se odsroubuje 1 (slovy jeden) sroubek, pak to trva dve vteriny plus X, X = jak rychle umis sroubovat. ;)

Je to fakt jednoduchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...