Přejít na obsah

Lampička SuperB


Alesh001

Doporučené příspěvky

Jediny 'calouneni' co se musi rozebrat je kryt sloupku, kterej se bud jenom vycvakne a pak zase nacvakne, coz trva dohromady asi dve vteriny, nebo pokud mas hlavovy airbagy, pred vycvaknutim se odsroubuje 1 (slovy jeden) sroubek, pak to trva dve vteriny plus X, X = jak rychle umis sroubovat. ;)

Je to fakt jednoduchy.

No,teda pokud nemáš se šroubkem něco v nepořádku jako já,nevím proč,ale prostě nejde odšroubovat,jen se protáčí,takže u mě se nemuselo rozdělávat nakonec vůbec nic a protáhl sem to nokem kolem dveří a opatrně za ten sloupek zastrkal,nejde to vůbec poznat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,teda pokud nemáš se šroubkem něco v nepořádku jako já,nevím proč,ale prostě nejde odšroubovat,jen se protáčí,takže u mě se nemuselo rozdělávat nakonec vůbec nic a protáhl sem to nokem kolem dveří a opatrně za ten sloupek zastrkal,nejde to vůbec poznat :-)

akorát si nesmíš otočit redukci a spálit si tišťáky na lampě, to je pak blbý, viď Martine lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,teda pokud nemáš se šroubkem něco v nepořádku jako já,nevím proč,ale prostě nejde odšroubovat,jen se protáčí,takže u mě se nemuselo rozdělávat nakonec vůbec nic a protáhl sem to nokem kolem dveří a opatrně za ten sloupek zastrkal,nejde to vůbec poznat :-)

Normálně stržený závit, někdo utahoval až ho "utáhl" ;) . Jinak v případě hlavových bagů bych to moc nedoporučoval ten vodič jen tak zastrčit jak říkáš..až by byl bag někdy třeba, mohlo by to dělat neplechu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuz.. pani. Este posledna otazka nez si to objednam. Kto z vas tu lampu ma, tak mi snad poradi. Ako posobi to cervene difuzne osvetlenie v interieri? Nevadi to? Mam to v passate, ale tam je cerveno-modro podsvietene vsetko, takze to zapada. V octavke je vsetko zelene a neviem ci to cervene svetlo nebude posobit ako päsť na oko. Ale ak sa to montuje do Superbu.. tak snad vedia co robia.. Kazdopadne.. budem rad kazdemu nazoru.

Editováno: , autor: lenin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to normalni ledky, a vymenit jdou.

Nicmene, cituji sam sebe o par prispevku vys:

Ty difuzni diody maj cervenou barvu z jednoduchyho duvodu, na slaby svetlo cerveny barvy nereaguje pupila v oku zatazenim, oko neni oslneno a neadaptuje se, takze ven do tmy vidis porad stejne, pouziva se to i na nocni osvetleni v kokpitech letadel a na mustcich lodi... kdyz by to svitilo bile, modre, zelene, bude daleko hur videt ven z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuz.. pani. Este posledna otazka nez si to objednam. Kto z vas tu lampu ma, tak mi snad poradi. Ako posobi to cervene difuzne osvetlenie v interieri? Nevadi to? Mam to v passate, ale tam je cerveno-modro podsvietene vsetko, takze to zapada. V octavke je vsetko zelene a neviem ci to cervene svetlo nebude posobit ako päsť na oko. Ale ak sa to montuje do Superbu.. tak snad vedia co robia.. Kazdopadne.. budem rad kazdemu nazoru.

takže soudruhu Lenine,

neni problém Ti nechat ten červený podsvit předělat do zelena, stojí to jen 150 kaček a poštovný asi 30 kč.

Originál lampičky do Supa mají samozřejmě podsvit zelené ale ten Stöckel to bastlí z Passatovských lamp.

toť vše. ;)

to Triplseven: Jirko, když padá letadlo tak už je jedno jak to svítí ne? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

story lampička už bych vůbec nerozváděl a od pana stockela bych si objednal opravdu jen redukci a lampu si zašel koupit ke škodovce :-).Nicméně máme tady skvělého rolbaře,který chybu pánů germánů napravil a za to mu patří díky :-).JInak má "kamarádka" tě nemá ráda roberte,nesnáší ostré světlo a má z toho migrény,už mě zkusila poprosit,jestli by ty ledky nešli dát pryč :help: ....................................nešli lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

story lampička už bych vůbec nerozváděl a od pana stockela bych si objednal opravdu jen redukci a lampu si zašel koupit ke škodovce :-).Nicméně máme tady skvělého rolbaře,který chybu pánů germánů napravil a za to mu patří díky :-).JInak má "kamarádka" tě nemá ráda roberte,nesnáší ostré světlo a má z toho migrény,už mě zkusila poprosit,jestli by ty ledky nešli dát pryč :help: ....................................nešli lol

na to je jenom jedna rada, než s ní sklopíš sedačku tak ji přetáhni přes hlavu tričko.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo lampu ze Superba si koupis v servisu, uz si nepamatuju presne kolik stala, myslim cca 1200.

Redukce prodava Superfatty, myslim kolem 400 ale taky uz nevim.

Lampa se da sehnat levnejsi, ale bude z Passatu W8, s cervene podsvicenejma tlacitkama, pripadne predelanejma do jiny 'zeleny' barvy, ale to predelani zas neco stoji, takze jednoznacne je nejlepsi dojit do nejblizsiho servisu a tam chtit ten origos do Superba. Sluha to vetsinou priveze z MB jeste ten den v noci, takze druhej den rano mas lampu.

Ledky svitej podle toho, kam si je pripojis, :) bezne zde na nekolika mistech uvedene vysvetlene a nafocene zapojeni je na spinac svetel, takze ledky a podsviceni tlacitek svitej vzdycky kdyz sviti vsechno ostatni podsviceni v aute, tedy pri rozsviceni alespon parkovacek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosím, ještě jedna otázka ke stropáku ze Superba.

Já prohlížel všechny příspěvky k tomu zapojení, ale nepochopil jsem to. Zapojení ze stávající 3 do té 6.

Jednou je to popsáno zprava doleva a podruhé opačně. Můžete prosím někdo poradit jak by to mělo teda být. To bude asi to, jak je popsáno o spálených pojistkách.

Moc děkuji Prochy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...