Přejít na obsah

denní svícení LED s homologací


petan76

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Máte někdo nějaký typ na solo diodová světla pro denní svícení na O1 2001 bez všech vychytávek (relátka, alá řídící jednotky pro funkci obrysovek, apod..) Chtěl bych je připojit přes pojistku na spínač světel u řidiče (pin č.6) a druhý konec na kostru. Líbí se mi desingově DL-X5 ale ty mají funkci ztlumení na obrysovky při zapnutí potkávaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ještě jsem pátral ale nic kloudného jsem nenašel takže to udělám tak jak říkáš...

EDIT: Dále jsem někde četl že měl někdo na autě "udělátko" typu zpozděného rozsvíceni denních světel (asi přes relátko?) tzn. že se světla nezapnou ihned při otočení klíče v zapalování dále pak při startu zhasnou a po startu se zase rozsvítí, ale že se mu světla zapnuly třeba po 15 sec. od otočení klíčku. Přijde mi to výhodné už kvůli žhavení a startu motoru - že není zbytečný výdej elektřiny jinde než kde je to potřeba.

Editováno: , autor: misut22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

pánové napadlo mě umistit denní svícení do hlavních světlometů a to na místo mlhovek,že bych tam umístil kulaté světla denního svícení s těma 4 led ,co myslíte byl by problém.Je to jenom teoretická úvaha ale myslím ,že by to šlo muselo by se to upravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...