Přejít na obsah

Vrzání předního stabilizátoru


Grauňa

Doporučené příspěvky

no i tak by se snad dala záruka uplatnit. Nezkoušel jsi to ?

No je pravda že mě to taky napadlo mám tam najeto 6000Km a servisku originál Německou a je to modelovej rok 2008. A to že to bylo bouraný nejde poznat tam se měnil jenom blatník,nárazník a jedno světlo ale všechno sedi jak má dávaly se originál díly. A ten blatník nebyl na výměnu ten si nechal klempíř protože sem dovezl novej a řekl sem mu že ho nechci klepat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirkoK mě to začlo taky vrzat. Vždy to promažou a chvíli klid. Teď to vrže při propružení nebo při přejezdu zvýšených přechodů.

Mám tam 62t a v lednu to bylo 2 roky. Chci s nimi o tom mluvit. Dost mě to leze na nervy. Pokud je mokro, tak je to v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na krátkou dobu pomůže, ale je lepší je vyměnit. Moderátoři, spojte to někdo dohromady. A ty prosím tě nezakládej zbytečně stejný témata, je v tom pak chaos a stejně se víc nedovíš.

Jojo promiňte všem se omlouvám za založení dvou témat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud máš najeto 6 tisíc,tak si myslím,že auto nemá ještě dva roky a tudíž je v záruce a je jedno,že si ho kupoval venku.Mám dovezeno auto z německa,prasklá guma na pravém předním stabilizátoru pri 74t kilometrech,vše vyřešeno v servise na záruku,technik mi říkal,že by to stálo přes 4 tisíce,kdyby to nebylo na záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
tak tohle jsou naštěstí relativně "laciný" závady, ale je to protivný, to je pravda

u oktavie I jsem to nastříkal sprejem na řetěz pro motorové pily - je takovej mazlavej a dlouho odolá vodě

dvojka mi zatím vrzla jen parkrát, tak jsem to zatím neřešil, ale slyšel jsem, že se tam u dvojky nedá dostat - je to pravda?

osobně jsem se ještě nedíval

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u oktavie I jsem to nastříkal sprejem na řetěz pro motorové pily - je takovej mazlavej a dlouho odolá vodě

dvojka mi zatím vrzla jen parkrát, tak jsem to zatím neřešil, ale slyšel jsem, že se tam u dvojky nedá dostat - je to pravda?

osobně jsem se ještě nedíval

děkuji

Na ty gumy se sice dostaneš,ale bude ti to k ničemu,ty jsou totiž na stabilizátoru navulkanizovány a to mazivo se tam nedostane....když ty gumy odejdou tak se mění celej stabilizátor. ;)

Navíc na OII vržou zadní lůžka na ramenou+u starších ročníků horní lůžka tlumičů....taky jsem si myslel že mi povrzává stabil.a známej z autor.servisu mě vyvedl z omylu.....vyměnil v záruce ty lůžka na ramenou a bylo ticho po pěšině. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

dopadl jsem tak...že mi zjistili že mi drnčí dvouhmota...a ty stabilizátory taky...,ale s tou dvouhmotou je to divné ,auto má dle servisky najeto necelé 190tis km...a řazení je těsné bez větší vůle, spojka bere tak v polovině....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...