Přejít na obsah

Barevné spektrum fabií (vzorník)


Milos

Doporučené příspěvky

Občas se dostanu do situace, kdy bych potřeboval vědět kódy a názvy barev auta a to nejenom svého, neexistuje náhodou, respektive nemáte někdo vzorník s názvem a kódem všech barev používaných škodovkou na fabie nebo oktávie? :)

Pokud už něco takového na foru existuje tak se omlouvám, já jsem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se dostanu do situace, kdy bych potřeboval vědět kódy a názvy barev auta a to nejenom svého, neexistuje náhodou, respektive nemáte někdo vzorník s názvem a kódem všech barev používaných škodovkou na fabie nebo oktávie? :)

Pokud už něco takového na foru existuje tak se omlouvám, já jsem to nenašel.

Někde to tu je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamantová metalíza tem síce je , ale tam je napísané 1B1B a ja mám B8B8 tak neviam, kód farby 9102 ale sedí.

Mimochodom keď sa už bavíme o farbách, pred rokom som kúpil opravnú sadu od škodovky, farba+lak a je dosť zhustnutá, čím sa dá nariediť?

Editováno: , autor: lars
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acetón C6000 neexistuje,to je blbosť a dlhodobý mýtus,pretože riedidlo C6000 obsahuje toluén a niekoľko ďaľších rozpúšťadiel.Ak acetón nemôžeš zohnať v predajni farby-laky,prípadne v nejakej drogérii,ostáva už len orientovať sa na nejakú predajňu chemických potrieb a zohnať Acetón čistý alebo Acetón p.a.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...