Přejít na obsah

jak demontovat zrcátka u škody fabie???


Fída

Doporučené příspěvky

super ale radu jak demontuji přímo ovladání z tapicírungu a jak demontuju ten kryt z obrázku je jasné že je tam jen ansazena pak stčí povolit jeden šroub a mělo by to jít ale jak demontuju manuální ovládání z tapicírungu díky za radu ozvěte se co nejdřív něk do díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super ale radu jak demontuji přímo ovladání z tapicírungu a jak demontuju ten kryt z obrázku je jasné že je tam jen ansazena pak stčí povolit jeden šroub a mělo by to jít ale jak demontuju manuální ovládání z tapicírungu díky za radu ozvěte se co nejdřív něk do díky

krytku manuálního ovládání odcvakneš v místě u kličky slaboučkým šroubovákem

nejlepší je to ale sundat tapeci, pak se líp sundá i krytka vejskovího reproduktoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Nemáte někdo postup jak rozebrat zrcátko? Mám ho poškrabaný a potřebuje přelakovat. Nevím jak sundat kryt???

Díky

Nevím jak u elektriky, ale u manuálu musíš nejdřív vyndat ovládání z čudlíku na štelování, tím se ti uvolní zrcadlo, které povytáhneš ven a odhákneš ho z ovladání.Pak už tam máš šroubky, které povolíš a vyndáš vnitřek a apk už jen vycvakáš z z černýho plastu a máš hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u elektriky, ale u manuálu musíš nejdřív vyndat ovládání z čudlíku na štelování, tím se ti uvolní zrcadlo, které povytáhneš ven a odhákneš ho z ovladání.Pak už tam máš šroubky, které povolíš a vyndáš vnitřek a apk už jen vycvakáš z z černýho plastu a máš hotovo

mám právě elektrický... ale aji tak díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

prosím si o radu, dnes jsem sehnal velké pravé el.zrcátko z okty to jsem opatrně rozdělal kryt nalakoval a zítra skusím smontovat. Moje otázka je, zda půjde použít vnitřek z mého malého mám totiž manuální a ten hliník ponechám z okty. Doufám, že mi někdo dodá normální info. Takže mám malé manuální fabiacký a velké el. oktávácký potřebuji z toho udělat velké manuální na fabii. díky za infoooo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...