Přejít na obsah

Problém s mikrospínači


Konny

Doporučené příspěvky

V řidičových dveřích v zámku budeš mít určitě studený spoj. Dálka od Raksa na to nemá vliv (taky ho mám a vše v pohodě), ale u mě to dělaly právy ty studené spoje ve 3 zámcích ;) . Takže ten zámek z řidičových dveří vymontuj, rozdělej a proletuj všechny spoje. Pak ti bude auto zamykat do SAFE i na dálku... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to taky vyřešil,vytáhl jsem zámeu u řidiče zkusil to šroubovákem a okna nesjela,problém byl v zámku byl ve vnitřku rozlomený a ta placatá tyčko co ovládá tu el. část se točila při odemykání jak chtěla,tak jsem zámek odvezl k chlapovy co dělá klíče a opravuje autozámky a on mi to na počkání za 500 opravil z nových dílů a je klid. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to dnes proletoval ten zamek u řidiče a pořad to samé.nevim nevím co stím

čaute pánové odborníci.Já mám takovýto problém.Auto mi začalo za jízdy samo zamykat a odemykat,nebo v tom jenom tak lupe.Zamknou se všechny dveře krom řidičovych.Potom stačí u řidiče zamáčknout čudl a když to potom odemknu vnitřní klikou tak se to celé odemkne.Co je ale zajímavé,že to udělá jenom párkrát po odemčení a potom už ne.Dnes jsem měl venku řidičuv zámek ale na nic jsem nepřišel.Je pravda,že jsem nic neproletovával.Když ja auto zamčené,tak dioda bliká a stropní světlo normálně zhasne.Fakt dobrá závada.Vag píše nevěrohodný signál u řidičových dveří.Jo,začalo to dělat,když kolega za jízdy zamáčkl kolík u spolujezdce.Jestli se stím někdo někdy setkal tak pls poradte.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to dnes proletoval ten zamek u řidiče a pořad to samé.nevim nevím co stím

Tak další chyba může být v kabelech. Zkus zkontrolovat nebo nějak proměřit kabely (nejlepší by bylo vytáhnout celý ten svazek kabelů ze dveří a např. multimetrem (pípákem) prověřit, jestli nějaký kebel není přerušený) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, kde přesně je problém v té průchodce.

Řeším totiž už půl roku problém s blbnoucími LZ dveřmi. Občas nejdou zamknou občas nejdou odemknout.

Mám centrál, ale švihadla (před facelit rok 97). Ve sloupku B mám svorkovnici a ta vypadá OK. Proměřil jsem kabely od svorkovnice k motorku a taky OK.

Zámek jsem měl už 2x venku + 1x jsem ho proletoval a vypadá OK.

Už jsem měl rozebranou i jednotku centrálu a taky vypadá OK.

Někdo tu psal, že to může být i blbý motorek. Nevíte, jestli pasuje motorek z PZ do LZ.

podla rocnika bud mikrospinac (face), alebo kable v prechodke (predface). To je na 95%. Samo, ze to moze byt aj iny problem, ale statistika nepusti. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Měnil jsem v řidičových dveřích a ve dveřích za řidičem mikrospínač a asi měsíc to chodilo dobře, ale teď mi zase tyto dveře blbnou. Setkali jste se Vy co jste je už měnili, že vám to začalo blbnout? Nebo kde by mohla být ještě závada?

nazdar chlapy ako je to s tými mikrospínačmi lebo mne vobec nesvieti interierové svetlo ani ked otvorím spolujazdcove dvere to su chybné všetky mikráče či to može byť jedným ? díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mám problém , zamku dálkou dioda ve dveřích řidiče nebliká. Mačkal sem dvakrát po sobě zamykání dálkou taky nepomáhá. Vlezu do auta zamknu a kikou jdou otevřít jen řidičovy dveře když je zamknuto, takže chyba je někde v nich. Když se zamknu v autě zatáhnu za kliku deří řidiče , vyjede čudl, pak zmáčknu na dálkovém ovladači zamykání , dveře se zamknou a dioda se rozbliká a dveře už ze vnitř otevřít nejdou.

Prosím poraďte v čem je chyba, je to mikrospínač , ke kterému vede červený a modrý drát nebo celý zámek. Jestli by to mohl být některý z mikrospínaču uvnitř zámku, kde je seženu oni mě připadnou že jsou menší než ten venkovní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravím. Měnil jsem v řidičových dveřích a ve dveřích za řidičem mikrospínač a asi měsíc to chodilo dobře, ale teď mi zase tyto dveře blbnou. Setkali jste se Vy co jste je už měnili, že vám to začalo blbnout? Nebo kde by mohla být ještě závada?

ja jsem to ani nestihl vymenit , zenska v parizi me roztřelila auto , tak ted mam starosti s pojistovnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém , zamku dálkou dioda ve dveřích řidiče nebliká. Mačkal sem dvakrát po sobě zamykání dálkou taky nepomáhá. Vlezu do auta zamknu a kikou jdou otevřít jen řidičovy dveře když je zamknuto, takže chyba je někde v nich. Když se zamknu v autě zatáhnu za kliku deří řidiče , vyjede čudl, pak zmáčknu na dálkovém ovladači zamykání , dveře se zamknou a dioda se rozbliká a dveře už ze vnitř otevřít nejdou.

Prosím poraďte v čem je chyba, je to mikrospínač , ke kterému vede červený a modrý drát nebo celý zámek. Jestli by to mohl být některý z mikrospínaču uvnitř zámku, kde je seženu oni mě připadnou že jsou menší než ten venkovní.

Uz jsi to rozchodil? ten spinac s dratama je myslim aby auto poznalo jestli jsou dvere zavrene nebo otevrene, zkus ten zamek rozdelat jestli tam nemas studenaky, me pomohlo to akorat propajet ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám Octavii 2001 1.8T Elegance a dnes se mi stala zvláštní věc.

Po 14 dnech co auto stálo venku jsem vyrazil ke známým na návštěvu.

Zaprvé nešel zamknout volant.Prostě jsem vyndal klíček a nenastalo žádné cvaknutí.

Zadruhé mi nefungovalo ani dálkové ovládání centrálu.

Mimochodem nemám kvůli zlodějům na autě ani jeden zámek.Všude záslepky.(od původního majitele)

Nastala panika.Auto odemčené,volant odemčený.Byl jsem zoufalej,páč jsem neměl auto kam schovat a spát se mi v něm nechtělo :) .

Odpojil jsem baterku,zkoušel oba klíče,kontroloval pojistky.....

Nakonec pomohlo pár ran pěstí do spínací skříňky a volantu.To zamykání volantu asi bylo zatuhlé zimou.

Jak je ale možné,že nefunguje centrál?To má na sebe nějakou vazbu?

Nezamknu volant-nejde centrál?

Myslím dálkovej.Zamykání dveří zevnitř čudlícem fungovalo.

Mimochodem dá se někde koupit pouze samostatná vložka s klíčem do kufru?

Abych se při závadě centrálu vůbec do auta dostal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred dvoma dnami mi soferove dvere ostali v Safe mode a nijako ich neviem otvorit ani klucom ani dialkovym vie mi niekto poradit ako by sa to dalo?

Tak dnes som to napichol na vag vypisalo mi tieto chyby:

Address 46: Central Conv. Labels: None

Part No: 3B0 959 799 S

Component: Zentral-SG Komfort V41

Coding: 04097

Shop #: WSC 31480

4 Faults Found:

00928 - Locking Module for Central Locking; Front Driver Side (F220)

27-00 - Implausible Signal

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)

49-10 - No Communications - Intermittent

00930 - Locking Module for Central Locking; Rear Left (F222)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)

49-10 - No Communications - Intermittent

mal niekto podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čaute poprosil by som vás o radu mám problém s dvomi dverami a to:

1. Zadné dvere za vodičom:

Keď otvorim auto otvori mi všetky dvere, otvorim tieto zadné dvere a po chvílke mi auto zatvori čiže akoby som neotvoril dvere tak isto to ani nehlási v prístrojoch,že otvorené dvere.Čiže nemám s nimi taký problém ako v inej téme že auto sa svojvolne zamykalo odomykalo a pod.

2. Spolujazdcove dvere(predné):

Keď sú dvere zatvorené a otvorim ich tak na cca pol sekundu zablikne signalizácia otvorených dverí (takže auto už vie že dvere boli otvorené a neuzamkne auto) ale už ďalej je signalizácia zhasnutá.Tak isto iný problém s tým nie je že by to odomykalo same atd. Ale samozrejme nerozsvieti sa vnutorne svetlo,svetlo vo dverach tak isto aj na tych zadnych čo popisujem vyššie .

Poraďte mi prosím v čom je problém nerád by som kupoval niečo zbytočne alebo ešte lepšie keby sa našiel nejaký skúsený človek, ktorý by mi to aj opravil. (samozrejme zaplatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...