Přejít na obsah

Výměna rozvodů 1.4 MPI


fabia1,4

Doporučené příspěvky

Tak tam je rozvodová sada. Stojí do 500 korun i se všemi těsněními. Řetěz a 2 ozubené kola zdá se mě. Já se vlezl do 500 v origo servise a dali mě k tomu těsnění na víko(či na co to bylo) a gufero (už nevím na co mě říkal že to je, asi na klikovku) a motor bude i o dost tišší a lépe potáhne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty čísla nevyhledám takže já nevím. Ale myslím sí že by ti měli v autorizáku prodat vše co potřebuješ. Mě dali takový papírový těsnění, gufero a krabičku s řetízkem a 2 kolečky .. připadalo mě to spíše jako bych kupoval kousky z autíčka na dálkové ovládaní :D

Edit: vše mě to stálo nějak 500kč myslím .. možná 550

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já auto koupil při 140 000 .. bylo to šíleně hlučné. Po výměně rozvodů ve 141 000 to mělo stabilnější volnoběh o dost, méně se to klepalo a samozřejmě o tom motoru proti starým rozvodům ani nevíš. A jak někdo říká že to je hlučné po 10 000 - 40 000 zase tak tomu bych zase tak nevěřil. Najezdil jsem na nové rozvody 30 000 a zatím je to ševelení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, chci se zeptat. dělal jsem výměnu rozvod. řetěze, komplet se vším. Po složení zpět auto nešlo nastartovat a když jo tak neragavalo na plyn, otačky uplne padali až se vypnul motor. Když jsem to rozjel tak víc jak 70km to nejelo. Diagnostika hlasila snímač vačkové hřídele. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...