Přejít na obsah

Pazvuky, drnčení v interiéru


michal9

Doporučené příspěvky

Tak co už ste někdo na něco přišel?Občas mě tam klepne taky :feve:

jak píšete všichni, vše zkontrolováno a podlepeno-připevněno-promazáno a letos na jaře jsem rozdělal všechny dveře a podotahoval, připevnil co se dalo.

Ale co mě konkrétně vzadu klepalo nevím doteď.

Je to jen škodovka.....

A po jakým zásahu to přestalo,to víš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to zrovna řeším taky, rozebral sem celej interier, tapecy dveří, všude všechno drží, nikde nic není uvolnění, nikde nic neskáče. Vrže to dál. Mě se zdá že tapec sám o sobě vrzne, když se "tře" o konstrukci dveří.

Takže tobě to přestane když jedeš s oddělaným tapecem zadních dveří?To sem ještě nezkoušel. Ale přesto se mě zdá že ten zvuk vychází o něco dál vzadu.Ještě mě napadají pirelky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ja jsem dukladne proamazal panty zadnich sedacek - ani ne ty krajni - vrzalo me to u pantu kde je velky sedak s malim uchycen na jednom pantu - spise bych rekl z jsem musel par kapek zalejt hluboko do sedacky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Nevíte tady někdo o firmě, servisu kde jsou schopni odstanit veškeré rušivé pazvuky v interiéru? Např. rozděláním všech plastů, jejich podložením a následným umístěním zpět? OI pro pro mne skvělé auto, jen ty pazvuky mi vadí. Vždy po jízdě např. v Passatu uvažuju o výměně ... . Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte tady někdo o firmě, servisu kde jsou schopni odstanit veškeré rušivé pazvuky v interiéru? Např. rozděláním všech plastů, jejich podložením a následným umístěním zpět? OI pro pro mne skvělé auto, jen ty pazvuky mi vadí. Vždy po jízdě např. v Passatu uvažuju o výměně ... . Díky za tipy.

mohl bys třeba popsat konkretně o jaké zvuky - odkud to asi jde?

nemáš třeba jen nepořádek v kastlíkách,nerezonuje ti tam něco?mě třeba občas škrabka v kastlíku ve dveřích ...

nejlépe si vezmi šroubovák s torx bitem a dotáhni si šroubky pod palubkou atd.to je tak těžké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotahuju pravidelně, kaslíky mám prázdné. Vržou sloupky A, B, C a stropnice. Ale nemůže říct, že pořád. Chtěl bych dosáhnout tichého auta např. jaký je Golf IV.

sice nevím co by to mohlo být,hlavně na té stropnici,ale sundej plasty a uchycení mázni vazelínou nebo tak něco třeba to přestane,nač hledat firmu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych řekl pravdu, ono to občas není prdel najít odkud to drnčí :D

Me se obcas ozve palubka u ridice, v miste stresniho okna to obcas klepe, plast v zadni casti na konci tapecu a C sloupky vydavaji neuveritelne zvuky...v lete, az to bude poradne nahrate, tak na to vlitnu...neuveritelne to za jizdy stve. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně zase rozčiluje jak mi praská a různá povrzává ve dveřích, konkrétně to slyším jakoby ze zámku, když přejíždím nějaké nerovnosti... zkoušel jsem to stříknout olejem ten zámek, ale moc to nepomohlo... ale je to strašné, ticho v autě, jenom ty přední levé i pravé dveře vržou, nemáte nějakou metodu na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky mam s pazvukama obcas problem. Obcas se stane, ze zacne drncit neco vevnitr ve stredu palubky - jakoby nekde pod radiem nebo tou odkladaci prihradkou. No a pak taky obcas zacne neco dost drncit ve dverich u spolujezdce. Je to dost otravny... A fakt se to dost blbe hleda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky mam s pazvukama obcas problem. Obcas se stane, ze zacne drncit neco vevnitr ve stredu palubky - jakoby nekde pod radiem nebo tou odkladaci prihradkou. No a pak taky obcas zacne neco dost drncit ve dverich u spolujezdce. Je to dost otravny... A fakt se to dost blbe hleda..

No u me je to stejny obcas neco pod palubkou, predevcirem jsem mel rozdelane tapeci v zadnich levych dveri zkousel jsem dotahnout vse co slo kolem stahovacky a nic namazal sem vazelinou panty a nic , zamek a nic. Pri jizde mi pripada ze to jde od sloupku uz me to zacina vazne tocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u me je to stejny obcas neco pod palubkou, predevcirem jsem mel rozdelane tapeci v zadnich levych dveri zkousel jsem dotahnout vse co slo kolem stahovacky a nic namazal sem vazelinou panty a nic , zamek a nic. Pri jizde mi pripada ze to jde od sloupku uz me to zacina vazne tocit.

nejlépe ti pomůže někdo,kdo by mohl jet autem a ty vzadu budeš poslouchat odkud to jde,nejlépe si sundej tapec pokud máš podezření že je to ve dveřích,možná přijdeš na to že se klepe jen ten tapec a nic jiného,pak ho jen dokola po hraně podložíš nějakou gumou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já se taky přidám. Pazvuky to je občas peklo, ale zatím se mi vždy podařilo najít příčinu.

Jen teď mám problem, něco trohu jako by písklo na nerovnostech. Vím že to je od zadních sedaček,

protože když je uplně nezacvaknu do těch držáku vzadu tak to nedělá. Když je dorazím uplně, okamžitě

tam ten hnusně pisklavej zvuk je zpátky.

Nemá někdo podobny problem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlépe ti pomůže někdo,kdo by mohl jet autem a ty vzadu budeš poslouchat odkud to jde,nejlépe si sundej tapec pokud máš podezření že je to ve dveřích,možná přijdeš na to že se klepe jen ten tapec a nic jiného,pak ho jen dokola po hraně podložíš nějakou gumou

asi mas pravdu nicmene si myslim, ze ten zvuk jde ze sloupku a taky si myslim, ze to delaj ty panty kdyz ale hejbu s dverma tak nic proste ty tapeci vypodlozim nakou gumou nebo neco takovyho co se dava do oken je to jako gumovej uprofil a uvidime. Dnes jsem urval i ten polyestyren v tepecu a zdal se mi volnej a prilepil ho poradne oboustraneou lepici paskou no asi to tim nebylo. Asi si koupim poradny radio vytlumim to a bude po problemu duc, duc duc

Editováno: , autor: magor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak jsem zjistil, že zvuky z B sloupků jsou asi skoro normální. Mě to dělá taky, na nerovnostech tam něco chrastí v obou sloupcích. Už jsem to asi 3x rozebral, co šlo podlepil atd. a pořád to chrastí. Takže mi nezbývá asi nic jiného, než jezdit poi pořádných silnicích, což je u nás problém. Asi to zkusím ještě jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak jsem zjistil, že zvuky z B sloupků jsou asi skoro normální. Mě to dělá taky, na nerovnostech tam něco chrastí v obou sloupcích. Už jsem to asi 3x rozebral, co šlo podlepil atd. a pořád to chrastí. Takže mi nezbývá asi nic jiného, než jezdit poi pořádných silnicích, což je u nás problém. Asi to zkusím ještě jednou.

jestli vam neco chrasti z B sloupku tak je to pas ten naviak co je dole tak ten zelezny kos dal sem mezi nej a kastli penovku a je ticho :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak jsem zjistil, že zvuky z B sloupků jsou asi skoro normální. Mě to dělá taky, na nerovnostech tam něco chrastí v obou sloupcích. Už jsem to asi 3x rozebral, co šlo podlepil atd. a pořád to chrastí. Takže mi nezbývá asi nic jiného, než jezdit poi pořádných silnicích, což je u nás problém. Asi to zkusím ještě jednou.

spíš tak jak píše klega nad tebou:

pořádný radio a duc duc duc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to praskalo ve sloupku u navíjení pásů pokaždé, když jsem přejel nerovnost. Praskalo to jen občas, ale štvalo mě to. Tak jsem se jednoho slunečného dne na to vrhl. Dotáhl jsem co se dalo a také všechno vypodložil. Od té doby to nepraská jen občas, ale pořád. Při nerovnostech, při ostřejším zatáčení atd. Měl jsem to už rozebrané několikrát, zkoušel všechno možné, ale nemohu se toho zbavit. Že já sem ty pásy rozebíral. Co bych za to dal, kdyby to praskalo jen občas, jako na začátku :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to praskalo ve sloupku u navíjení pásů pokaždé, když jsem přejel nerovnost. Praskalo to jen občas, ale štvalo mě to. Tak jsem se jednoho slunečného dne na to vrhl. Dotáhl jsem co se dalo a také všechno vypodložil. Od té doby to nepraská jen občas, ale pořád. Při nerovnostech, při ostřejším zatáčení atd. Měl jsem to už rozebrané několikrát, zkoušel všechno možné, ale nemohu se toho zbavit. Že já sem ty pásy rozebíral. Co bych za to dal, kdyby to praskalo jen občas, jako na začátku :aggressive:

asi to spatne udelals,musis tam dat penovku ja sem tam daval centimetrovou a je ticho :palec2: dat ji mezi kastli a navijec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně zase rozčiluje jak mi praská a různá povrzává ve dveřích, konkrétně to slyším jakoby ze zámku, když přejíždím nějaké nerovnosti... zkoušel jsem to stříknout olejem ten zámek, ale moc to nepomohlo... ale je to strašné, ticho v autě, jenom ty přední levé i pravé dveře vržou, nemáte nějakou metodu na to?

přesně stejnej problém mám taky,taky mi přijde,že je to ze zámků předních dveří nebo někde v těch místech

zkoušel jsem vše dotáhnout,namazat a nic nepomáha......................dělá to při přejezdu nerovností,při akceleraci,při brždění......skoro pořád :feve:

na tom našem republikovém tankodromu je to fakt děs :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...