Přejít na obsah

Nefunkční stěrače a ostřikovač


BananaYoe

Doporučené příspěvky

Tak já mám stejný problém, vyměnil jsem pojistku, ale stěrače si prostě dělají co chtějí. Když ostřikovačem stříknu na sklo a chci to setřít tak se nic třeba 2 min. neděje, až když to dám do polohy "úplně nahoru" -  na nejrychlejší tak se to najednou rozjede, nevíte někdo čím by to mohlo být? relé stěraču nebo co jinýho?

 

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

mám Fabii 1.2 HTP r.v. 2003, při nižších teplotách mi zamrzá motorek stěračů. Pojistkou to není. Stává se to cca při -10C. Nevíte, jak tomu zabránit? Auto není garážované. Zadní stěrač jede bez problémů. Stává se to jen v zimě, jindy s nimi problémy nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim,

 

mám problém, přijdu k autu nastartuju chtěl jsem setřít přední okno stěrače ani ťuk. Zkusil jsem všechny polohy, ani se nehnul. Ostřikovače taky nereagujou. Když zkusit ostříknout okna pustí se mi zadní stěrač.

Dokáže mi někdo poradit co stím. Pojistky jsou ok. děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Urcite zkontrolujte pojistky, tohle je presny projev prepalene nebo poskozene pojistky č.15!!!

Podivejte se na pojistku č.15 (ostrikovace, stirace), eventualne č. 41 (predni stirace) a pro jistotu č.32 (zadni stirac).

I pokud budou vypadat OK, vymente preventivne za novou. Takovych pripadu tu uz bylo...

Díky moc, škoda, že jsem si to přečetl až po dvojí výměně páčky pod volantem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nevíte prosím někdo, proč má funkci OII před face, že pozice předních stěračů se s každým druhým setřením změní? To znamená jednou zajedou tak, že nejdou vůbec vidět a při následujícím stěru zůstanou o cenťák výš a jde vidět hlavička toho pravého stěrače v zorném poli. Někde jsem se v servisním manuálu dočetl, že je to schválně kvůli učení polohy. Je to možné potvrdit nebo mám hledat jinou příčinu.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi,

 

mám dotaz na zadní ostřikovač. Když chci ostříknout zadní okno tak mi jde z trysky jen takovej čůrek, nerozstřikuje se to jako u předku. Je to takhle ok nebo by to mělo taky stříkat a ne jen téct? Jako zadní okno nakonec opláchnu i takto (stěrač tu kapalinu rozetře), ale trvá to déle a ze začátku stěrač ten bordel dře nasucho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...