Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
BananaYoe

Nefunkční stěrače a ostřikovač

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám problém se stěrači a odstřikovači. Na sepnutí vůbec nereagují. Při zapnutí předních ostřikovačů se zapne zadní stěrač. Při zapnutí zadních taktéž. Nic víc. Na nic jiného to nereaguje. Pojistky ok. Motorek nehučí. Napětí k němu jde (4,5 V). Po připojení na jinačí zdroj funguje. Vrčí a čerpá vodu, ale dost málo mi přijde a nějak extra slyšet to taky není. Mám ho rovnou vyměnit něbo hledat chybu jinde?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

a není náhodou těch 4,5 V co jde na motorek divně málo ?  Pojistky, kostra,konektory

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim, mám problém. z ničeho nic mi za jízdy přestal fungovat přední stěrač. Zkusil jsem vyměnit pojistku č.15, ale bezezměny. Ostřiky fungujou, zadní stěrač taky, vše funguje jak má. když chci setřít okno stěrač se zastaví po 5 cm a už se ani nehne. Motorek je slyšet jak vrčí. má někdo podobnou zkusešnost:(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,mám takový problém,ráno jsem nastartoval auto pustil jsem přední stěrače 1× to stíralo a už mi nefaka vubec.kdyz dám páčku k sobě tak místo toho aby šel přední stěrače tak šel zadní.. vůbec nechápu čím to je? Pojistku č 15 jsem měnil díky za odpoved

Editováno na dawesiko

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na stejný problém se tady ptal josef 233 o pár příspěvků výš.A navíc píše,že mu tam jde 4,5V .To vypadá na nějaký špatný kontakt.Tu pojistku jsi měnil,když jsi to zkoušel opravit,nebo z nějakého jiného důvodu předtím?Také může být špatná ta pojistka.V tomhle období může problémy se špatnými kontakty působit také vlhkost.To by potom pomohla garáž.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pojistku jsem měnil z důvodu že mi přestal pracovat přední stěrače.Ale pojistka byla v pořádku,ale radči jsem ji vyměnil.motorek vůbec nehuči! Neodešel??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Můžeš zkusit natáhnout nějaký kabel přímo od plus akumulátoru k tomu motůrku a poznáš ihned.To tady také josef 233 píše,že zkoušel.Jinak ta chyba může být kdekoli.Je i možné,že když místo jednoho funguje druhé,že by mohla ta chyba být ve společném ovladači,v té páčce.To by ale spíše mělo způsobit zkrat a přepálení pojistky...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte,

pocas jazdy mi prestal fungovat predny stierac a predny aj zadny ostrekovac. Predny stierac odvtedy nefunguje vobec, na ostrek predneho skla sa spusit zadny stierac ale bez vody. 

Skusal som pozriet poistky tie su ok, voda v nadrzke je po vrch.  Pri dlhosiahlych pokusoch s packou sa predne stierace na jeden cyklus pohli ale zase vypli a odvtedy nic, preto som vylucil chybu motorceku.

Mate tip co to moze byt?

FI,12 rokov, 165 000km

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Relé stěračů nebo páčka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se