Přejít na obsah

OEM nahrada za RNS 510


Doporučené příspěvky

Ta "recenze" byla na starší model rádia, tento typ je jiný ....... Samozřejmě pro objektivní posouzení by bylo potřeba rádio vyzkoušet. Z uvedeného popisu má některé funkce velice zajímavé.

Editováno: , autor: F16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem na to četl recenzi od člověka, který to měl doma a docela to sepsul. Prý špatný display který není pořádně vidět za světla, dlouhý odezvy aplikací a další drobný problémy, který si už nevybavuji.

Raději jsem si pořídil Bolero.

No tak teď jsem trošku nalomenej. Pokud byla ale recenze na starší model, těžko říct, jestli se stejný, nebo některý nedostatky neopakují. Chtělo by to praktický zkušenosti někoho, kdo to má. Uvidíme...třeba se ještě někdo přihlásí...

...a Bolero bych na O2 před face asi nerozchodil :-(

Editováno: , autor: nortalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v autě právě ten předchozí model od fy. Rockdale.

Myslím, že je to vše jedna Čína jen název je jiný. Rozhodně bych raději šel do originál rádia typu Columbus. Kluci jsou zde šikovný a pomůžou ti.

A k rádiu - má mouchy, ale zase pokud nejsi jo citlivka, prodejcháš to. Více info případně pošlu na SZ.

Tento noví model má navic akorát implantovaný DVB-T modul a je jiný vizuálně.

Editováno: , autor: Miloš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v autě právě ten předchozí model od fy. Rockdale.

Myslím, že je to vše jedna Čína jen název je jiný. Rozhodně bych raději šel do originál rádia typu Columbus. Kluci jsou zde šikovný a pomůžou ti.

A k rádiu - má mouchy, ale zase pokud nejsi jo citlivka, prodejcháš to. Více info případně pošlu na SZ.

Tento noví model má navic akorát implantovaný DVB-T modul a je jiný vizuálně.

Asi máš pravdu...bude to všechno stejný. Raději se poohlídnu po něčem jiným, protože jak se říká "nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci". Takže si raději připlatím, než abych koupil něco levněji a nekvalitní.

Přesto díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mam Witson D780S (http://www.witson.com/view_pro.php?id=1235) a nasel jsem, ze neni problem v tomto radiu nebo v kolegovi pro VW - Witson D720V (http://www.witson.com/view_pro.php?id=1154)

kompletne prekopat grafika menu - vypada to dobre....

Kdo by se tim chtel zabyvat, davam par linku...

fora

http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=82493

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.a...mp;whichpage=12

sw

http://powerdns.homeip.net/index_en.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Kdyz si nechate tohle radio poslat primo z ciny, tak nezaplatite o tolik mene nez za kolik ho prodavame. Kdyz se vam ale neco rozbije, tak date za poslani na opravu x tisic. Proto je nase cena vyssi. Koupite a nemusite se starat o problemy, ty resime my.

howg :)

V číně tohle rádio s GPS modulem, Bluetooth a DVB-T tunerem stojí 345USD, takže Vaše cena je asi o 15000,-Kč vyšší, což mě nepřijde zas tak málo.....

Reklamace číňani řeší celkem v pohodě, dokonce i proplácí poštovné (aspoň tam kde nakupuji já)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V číně tohle rádio s GPS modulem, Bluetooth a DVB-T tunerem stojí 345USD, takže Vaše cena je asi o 15000,-Kč vyšší, což mě nepřijde zas tak málo.....

Reklamace číňani řeší celkem v pohodě, dokonce i proplácí poštovné (aspoň tam kde nakupuji já)

Checheche, to vypada jako prispevek do pranice, to jsem tedy zvedav, co na to "Rockdale" vymysli za odpoved, a ospravedlni si tak tu svou "...tak nezaplatite o tolik mene nez za kolik ho prodavame..." cenu lol

Ono to tak je s vetsinou pristroju spotrebni elektroniky nebo fototechniky v Evrope, napr. cokoliv od Canonu (japonsky vyrobek, ne cinsky) je v Asii o polovinu i vice levnejsi (napr. pres HK eBay), a takovy narust ceny napr. ceske zastoupeni Canonu nikdy nedokazalo vysvetlit. Asi neni co, myslim, ze to bude docela jednoduche, kdyz ma Evropan na to aby si to koupil, proc mu to nabizet levneji ?

Osobne jsem udelal takovou zkusenost s excelentními Pro1 filtry od japonské firmy Hoya (atd. napr. Battery grip a dalkove ovladani k EOS 400D), ktere jsem prave pres eBay HK sehnal loni pri nizkem USD cca o 75% levneji (!), nez na kdejakem ceskem e-shopu... Tady se ani nikdo nenamahal na pokles dolaru jakkoliv reagovat s obvyklymi pindy o nakupu za vyssi ceny apod....

Veci, u kterych se neda predpokladat nejaky zarucni servis, nebo cenovy rozdil je tak markatni (i napr. foto objektivy objektivy), bych nevahal koupit z vychodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej více informací, ať to nevypadá jako plané výhrůžky.

Pokud to radio ma byt za slusnou cenu, musis kontaktovat obchodnika a dohodnout slusnou cenu, a vzit vic kusu, at se vyplati postovne.

Pokud to chces brat po 1 kuse, tak asi nejlepsi cenu maji tady: (tenhle e-shop nemam overenej, ale da se platit pres paypal, tak by to nemel byt problem)

http://www.chinacarvideo.com/index.php?mai...products_id=419

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prolítl odkazy na jednotlivá rádia a moc se mi to nezdá. Všechna jsou s operačním systémem WinCE 5 a procesor je Samsung na 400MHz (nebo není typ procesoru uveden). Už tady padl názor, že se jedná vždy o stejný produkt s jinou značkou, zatím bych se k tomuto názoru také klonil. Ale co si neumím představit, že by tento procesor (Samsung na 400MHz) dokázal utáhnout navigaci a k tomu přehrávání videa. Pro více souběžně běžících aplikací je prostě slabý. I kdyby se video nagrabovalo v nižším rozlišení, budou odezvy na ovládání zařízení pomalé (vlastnost WinCE).

Docela by mě zajímalo srovnání obrazovek origo RNS 510 a některého u uvedených zařízení (Zenec, Witson, Rockdale případně další). Myslím si, že viditelnost obrazovky v létě za slunečného počasí je problém všech zařízení. Vhledem k tomu, že i sám prodejce připouští tento problém (Rockdale), obávám se, že v těchto zařízeních není použit špičkový monitor, ale spíše nějaký standard, který je svými parametry určen spíše do "tmavého" interiéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

ja by som to teda nekupoval. je to vsetko CINA ... precitajte si par prispevkov od ludi co to mali

Kedy sa ludia poucite ze cina je proste smed nech je to radio za 100 alebo za 300 eur kupil som nove z GPS bluetoth atd prehralo to sice uplne vsetko nie ako Iva co mam teraz ale ten zvuk menu a spracovanie otrasne predal som ho a po mesiaci volal chalan ze sa mu posralo otvaranie a displej kamarat kupil 2 dina neviem ci to tyzden mal uz to bolo na reklamacii ... kto mal uz si ju znova nekupi
..ja poviem len tolko, ze som mal moznost tento tyzden vidiet cisla reklamacii na multimedia znaciek Scott, Eonon, Carmedian a neviem ako sa volala ta posledna sracka a tie cisla boli otrasne...nakupcovia sa zehnaju pri kazdom novom maily...

...preto sa znova aj do marketov vracaju znacky - aj drahsie so svojimi multimediami...sice pomaly ale je uz znova vidiet aj kendrewoo, pajac a alpine.

presne tak...china raz,a nikdy viac... najprv pohodicka...cita vsetko...mozno by to precitalo aj palacinku... po asi 3mesiacoch vsetko skripe,chrci,vrci...napodiv vydrzalo dost dlho, asi 2 mesiace pred koncom zarucnej doby v nom po zapnuti zhucalo,zachrcalo,zaiskrilo,zadymilo a odislo podsvietenie displaya...cize asi tak... cinu odporucam fakt len ludom,ktori silou mocou neveria,co su tieto stroje schopne dokazovat...ak sa to dozvedia a odskusaju "na vlastnej kozi",budu sirit podobny nazor,ako mnohi z nas...

a ked tak uz nasilu chcete kupit tak radsej odtialto http://www.chinavasion.com/index.php/cName...-2-din-car-dvd/

bez tych vysokohorskych prirazok

Editováno: , autor: mydlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...