Přejít na obsah

Dotaz na počítačové odborníky


Petr

Doporučené příspěvky

prosm o radu, kdyz ma graficka karta vystup VGA (analog) a monitor ma D-sub ( analog) a DVI (digital). ted to mam propojeno analogove ( VGA - D sub monitor) a co kdybych spojil( VGA-DVI monitor)sel by obraz digitalne? samozrejme bych musel koupit redukci, ale nevim, zda-to ma smysl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde u těch debilních vist nějak normálně vypnout ten debilní policajt?

Vždy, když zapnu Winamp tak se mi ten hloupý systém nahodí černou obrazovku a zeptá se mě opravdu chcete zpustit?

Jo to kurva chci odpovím tak si to zapamatuj a zmáčknu ano :aggressive: bohužel toto nefunguje lol Ono se mě to příště zeptá znova. Je to nějaké řízení uživatelských účtů bo co .

edit: tak už jsem to našel měla by jít vypnout ta blbost takto http://www.emag.cz/deaktivace-rizeni-uziva...-windows-vista/

Jedno nechápu. Proč neudělali zatrhávácí políčko pamatovat pro tuto operaci. Jako to mají vyspělejší programy.

Takhle to musí člověk furt jak debil potvrzovat 100x denně. Prostě nepoužitelné.

Ještě jsem se bohužel dočetl, že pokud to máte vyplé nastávají další problémy s instalací některých programů a bůh ví co ještě.

Co z toho vyplívá? VISTA JSOU NAHOVNO!

Můj známý si koupil nový comp a také nadává na Vista. :smich: Tohle se jim fakt nepovedlo

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosm o radu, kdyz ma graficka karta vystup VGA (analog) a monitor ma D-sub ( analog) a DVI (digital). ted to mam propojeno analogove ( VGA - D sub monitor) a co kdybych spojil( VGA-DVI monitor)sel by obraz digitalne? samozrejme bych musel koupit redukci, ale nevim, zda-to ma smysl .

Zdar,

nemá to smysl, protože se jedná jenom o redukci konektoru, ne signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde u těch debilních vist nějak normálně vypnout ten debilní policajt?

Vždy, když zapnu Winamp tak se mi ten hloupý systém nahodí černou obrazovku a zeptá se mě opravdu chcete zpustit?

Jo to kurva chci odpovím tak si to zapamatuj a zmáčknu ano :aggressive: bohužel toto nefunguje lol Ono se mě to příště zeptá znova. Je to nějaké řízení uživatelských účtů bo co .

edit: tak už jsem to našel měla by jít vypnout ta blbost takto http://www.emag.cz/deaktivace-rizeni-uziva...-windows-vista/

Jedno nechápu. Proč neudělali zatrhávácí políčko pamatovat pro tuto operaci. Jako to mají vyspělejší programy.

Takhle to musí člověk furt jak debil potvrzovat 100x denně. Prostě nepoužitelné.

Ještě jsem se bohužel dočetl, že pokud to máte vyplé nastávají další problémy s instalací některých programů a bůh ví co ještě.

Co z toho vyplívá? VISTA JSOU NAHOVNO!

Můj známý si koupil nový comp a také nadává na Vista. :smich: Tohle se jim fakt nepovedlo

Ze nejsi schopnej si neco nastavit, nebo si najit jak se to nastavuje, jeste neznamena, ze je system nahovno, aneb problem mezi zidli a klavesnici, na co to shodime .... na wokna ;) ... proc si nenainstalujes neco jineho kdyz je to tak spatny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecy. Všechny it weby o tom píší, že tohle se nepovedlo je to moc citlivé. Ale ty prostě zastáváš názor Gates=Bůh lol .

Vista jsou nahovno a to mi nikdo nevymluví. Nainstaloval jsem je protože jsem je chtěl zkusit a lituju toho.

Vypnutí ochrany přece není řešení prostě je to udělané špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem o tom, ze by nekdo byl buh nerekl ani slovo, takze mi je nevkladej. Kazdopadne ... to co dokazal je ucty hodne a az dokazes aspon tisicinu toho co on, budu si Te vazit stejne jako jeho.

Jinak jak sem rikal, nelibi se Ti to, nepouzivej to, vic k tomu myslim neni co rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu stupidni dotazz, jaky je rozdil mezi instalovat patch a aplikovat patch? instalovat vim, setup a instaluje se...jenze se to instalovalo a vubec se me to nezeptalo do jaky slozky:( a nevim. jak to aplikovat.

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vinca ted si nejsem jist jak to myslis ;) jinak ze se te nezepta na slozku je celkem bezny bo si najde kam mas instalovanou predchozi verzi aplikace a praskne se tam hned.

a zabiaku : Na XP si zadnou ochranu nemel a byl si spokojenej tak proc si ji proste nevypnes ? :p nikdo nerika ze to nema chyby a uac je hodne prisny to jo tak ale proto mas tu moznost ho vypnout ja nevidim problem lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, někteří se bojí a klikají raději ´NE´, hähä...

J, byl na to jeden dobrý článek, ohledně antiviru a ochrany Windows. Mám na to vlastní přirovnání - prodávat Windows bez obdobného nástroje je jako prodávat auto bez oken. Jako jede, to jo, ale fučí do něj a ve městě tě každý vyrabuje. Když MS udělá implementovaný nástroj, tak každý bude řvát, že je to fašismus a kdo ví co ještě. Takhle jsem NUCENÝ si za peníze dokupovat fakticky základní vybavení, abych mohl vůbec ´vyjet´.

Jediná skutečně nevýhoda Windows je, že se po všech částech systému vozí kdejaký právník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda co jsem kdysi videl ten mrkvosofti antivirus tak ne dekuju :smich: je pravda ze nejakej zaklad by tam mohl bejt neni to zadny omezovani to uz by pak mohli prskat na wmp a kalkulacku a kdovico jeste ;) nakonec pokud chces neco poradnyho nezbyde ti stejne nez si koupit noda nebo neco jinyho :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...