Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

hatapku vubec,... nejsem blazen :D mam 1.4 ;) no ve ctvrtek ma zacit curkat tak nevim hele a neuplatej mas silnou stojovnu tak ja pojedu prvni a ty me potlacis kdyztak a ujedem jim :D videl bych to na zejtrek nebo na stredu hele kdyz by bylo jeste pekne ;) a muzem klidne dilejc ;) pokud by to nebylo teda v 10 vecir :D ..... koncem dubna mi bude krasnych 22 :D ty ses o 10 rucku starsi koukam :D

Jsem pitomej, vždyť máš kubatůru v podpisu :D, tak to jseš mlaďas proti mě, já už mám rodinu, to ty seš ještě v postpubertálním rozkvětu :) dneska nemůžu, ale zítřek zkusím promyslet, jerstli by to tam někam nepadlo, čtvrtek by byl na tuty. Kde pracuješ a do kolika běžně (normál ranní šichta)? Hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mladas nevim :D o proti tobe to sice jo ale kdyz si to tak vezmes, vsechno utece jak voda a s tou pubertou nevim nevim teda nepripadam si jak nejakej patnactiletej hele :D

zejtra bych moch po treti hodine, a jeste studuju ;)

takze taky naprd,... nejsou prachy a auto bych vylepsoval :D

v kolik by si mohl zejtra ty ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak ;)

dneska sem mel soukromej sraz v nasem mestecku s jendoslavem ;)

prijemnej pokec a nadherna O II RS ma ;) na fotkach to vypada jinak nez ve skutecnosti ;)

takze 14.4. pokecame hromadne ;)

schanejte lidi ;) ja mozna sezenu jednu FRS I jeste ;)

tak uvidime ;)

Díky Lukíne za pochvalu :kol-41: , máš svojí Fábku taky moc pěknou a libovej zvuk...super, taky díky a těším se na sraz až nás bude víc. Hoj všem, jo a ta FRS by byla parádní!

P.S.: jo a zmokli jsme jak psi, prostě Murphyho zákon je svině! :kol-31:

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tebe ale nemam ;) a po motorovy strance uz vubec ne :D

ja sedal do auta vyjizdel sem z garaze a zaclo postrikovat,... do ty doby nic,... rikam twl fakt naschval :D

jinak ta FRS I je tady odsad z casky ;) stribrna, kola DOTZ cerna karbon folie na kapote, snizena a nalepky monster ;)

mozna si ji tady taky videl jezdit ;)

pak bych vedel jeste o dalsich trech co jezdeji tady po caslavi ;)

dve cerny a jedna cervena ale bohuzel na ty nemam kontakt ;) a buch vi jestli by vubec jely ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se musím omluvit z dnešní soboty... :( měl jsem bohužel menší nehodu viz. takže auto budu dávat sice do servisu až v pondělí (mimo jiné kvůli výměně hučícího ložiska na spojce), ale na silnici nemůžu kvůli policajtům, kdyby mě drapli, tak by byl průser (bez zrcátka to fakt nejde). Kdfyby se sraz přesunul na jindy, byl bych rád, ale samozřejmě s tím si všichni počítáte, tak ať se to povede. Mějte se a čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaj. To je nepříjemný, každopádně to dej do kupy a ať slouží. Hučící ložisko na spojce? Pokud vím tak nemáš moc najeto, ne? :kol-26: Že by někde soudruzi udělali chybu....?

Zdar Dodo, no jasný, najeto mám pouze 21 500km, takze jsem presvědčenej, že soudruzi opravdu někde udělali chybu. Teď ještě do toho ta menší nehoda z úterka...moc teda nadšenej nejsem co se teď děje. Snad už bude do budoucna od nehod a reklamací klid...aspoň doufám :) Měj se a čus

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam nalesteno a snazim se nevyjizdet,... pokud to neni nezbytne nutne,.... takze doufam ze za cestu do KH az zejtra pojedu, nebude chcat aspon a nebudu to mit zasrany,.... ale ikdyz .... tak holt co nadelam ;)

ucast taktez prislibuji ;)

Já naleštěno nemám, ale není to taková hrůza. Rozhodl jsem se, že to risknu a dorazím...tešil jsem se a snad mě cajti nedrapnou, kdyžtak řeknu, že se mi to stalo teď, takže Lukasone viděl bych to kolem 13.40 sraz u kosmosky co ty na to? :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...