Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak já to trošku zrekapituluju:

  • místo - parkoviště Kaufland Kutná Hora (je to prostřední alternativa a je tam celkem velkej plac a tak si zaparkujem vedle sebe a vycvaknem) GPS: 49°57'40.445"N, 15°16'58.796"E
  • termín - sobota 14.4., čas: 14:00

Ten čas jsem střelil-když tak upravím. Co vy na to?

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendoslave-klidně dojeď!

Tak já to trošku zrekapittuluju:

  • místo - parkoviště Kaufland Kutná Hora (je to prostřední alternativa a je tam celkem velkej plac a tak si zaparkujem vedle sebe a vycvaknem) GPS: 49°57'40.445"N, 15°16'58.796"E
  • termín - sobota 14.4., čas: 14:00

Ten čas jsem střelil-když tak upravím. Co vy na to?

Jasná věc, snad na to nezapomenu a budu moct. Asi tuším, kde je tam Kaufland. Je poblíž prodejna kočárků VYDEKO a kdysi tam bývala JETka a taky je tam poblíž STK, je to tak? A kolik by nás prozatím mělo být?

Ještě dotaz...Co bude náplní srazu? Hromadná masturbace nad vystavenými vozidly? :D:D:D JOKE!

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jakoby zezadu Alberta u kruháče http://www.mapy.cz/#x=15.284138&y=49.960575&z=15&t=s&d=muni_3774_1

Vypadá to na cca 4-5 lidí.

Hromadná masturbace? Proti gustu žádný dišputát.... :kol-46:

Pokecáme o zkušenosti s vozidly atd.

Účast-návrh: Dodo-Kolín, Jendoslav, Pepik90, Speedisko, Lukason, Xfree, Misubaro, Ivanek007....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji svoji ucast ;)

jen bych prosil teda doda ;) aby vsem kdo potvrdily ucast byl tak ochotnej a poslal treba dva dny dopredu SZ ;)

protoze je dost mozny ze na to zapomenu a to bych docela nerad :D

Jendo ? ty ses z Čásky ? :D

ze tady nikde takovou octavku sem nevidel ;)

no zajimavy,.... ;) kazdopadne z fotek v tvym vlakne sem usoudil ze bydlis Čáslav - Na Skále ;)

ze se nepletu vid ? :D;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji svoji ucast ;)

jen bych prosil teda doda ;) aby vsem kdo potvrdily ucast byl tak ochotnej a poslal treba dva dny dopredu SZ ;)

protoze je dost mozny ze na to zapomenu a to bych docela nerad :D

Jendo ? ty ses z Čásky ? :D

ze tady nikde takovou octavku sem nevidel ;)

no zajimavy,.... ;) kazdopadne z fotek v tvym vlakne sem usoudil ze bydlis Čáslav - Na Skále ;)

ze se nepletu vid ? :D;)

Zdar Lukasone, jasná věc, bydlím a je divný, že si mě neviděl, protože projíždím přes město skoro denně :), kde ty bydlíš? Teď tak přemýšlím, že si mě ještě nezaregistroval bude možná tím, že auto opravdu moc nesvítí, takže více zapadá do davu v týhle barvě (když je ještě třeba spinavý, tak ještě víc). Teď ho mám od víkendu umytý a naleštěný a svítí jako kráva docela musím říct, že mu to pořád sluší a i skoro po třech letech mě to auto pohledem zvenku krutě dostává (prostě čumáček můj milovanej). Kdyby to četla přítelkyně, tak by si myslela, že mi hrabe :D Páč valná většina ženských nedokáře pochopit láskyplný vztah chlapa k autu :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako mozna ze sem te videl tedka o vikendu tady na prvnim kruhaku na ostraku ....... ale nejsem si jistej pres namko jezdim taky skoro denne ;) a jinak bydlim u kosmosky jakoby zadem k domovu duchodcu jestli vis ;) a auto mam taky nalesteny od minulyho tejdne a zatim to drzi ale ve ctvrtek hlasej prehanky takze bude asi po :D .,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako mozna ze sem te videl tedka o vikendu tady na prvnim kruhaku na ostraku ....... ale nejsem si jistej pres namko jezdim taky skoro denne ;) a jinak bydlim u kosmosky jakoby zadem k domovu duchodcu jestli vis ;) a auto mam taky nalesteny od minulyho tejdne a zatim to drzi ale ve ctvrtek hlasej prehanky takze bude asi po :D .,....

Jojo to bych možná mohl být já..JJ tam to znám, bydlí tam i můj kámoš mezi ostrákem a kosmoskou. Tak good :) panečku to je pohoda takhle škodováci držet při sobě...už se těším na sraz. Kdyby si se chtěl setkat dřív, tak klidně napiš a můžem se sejít třeba naproti Impru a pokecat, jak bývají tuning srazy :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejtra budu slidit po meste tak ty nase plechovky,... teda spis tu moji :D s tim malym srdickem co tluce pod kapotou a tim tvym nabusenym kanonem ;) muzem vystavit na velkym parkovisti na namku ;) co ty na to,... zajimalo by jestli te znam aspon od videni :D co ty na to :D v kolik mas tak cas ;)

ja bych moch tak kolem treti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejtra budu slidit po meste tak ty nase plechovky,... teda spis tu moji :D s tim malym srdickem co tluce pod kapotou a tim tvym nabusenym kanonem ;) muzem vystavit na velkym parkovisti na namku ;) co ty na to,... zajimalo by jestli te znam aspon od videni :D co ty na to :D v kolik mas tak cas ;)

ja bych moch tak kolem treti ;)

Zejtra i ve středu je to na prd, z práce se vrátím dýlejc, ale ve čtvrtek odpoledne by to šlo, ale fakt bych to nedělal takhle na námku, aby nás černý spoluobčani neumlátili lahváčema :D

Tý máš fábku I a co za motor? 1,4? nebo haťapa? tu jsem kdyžtak měl taky nedávno :) a kolik ti je? Hoj

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hatapku vubec,... nejsem blazen :D mam 1.4 ;)

no ve ctvrtek ma zacit curkat tak nevim hele a neuplatej mas silnou stojovnu tak ja pojedu prvni a ty me potlacis kdyztak a ujedem jim :D

videl bych to na zejtrek nebo na stredu hele kdyz by bylo jeste pekne ;) a muzem klidne dilejc ;) pokud by to nebylo teda v 10 vecir :D ..... koncem dubna mi bude krasnych 22 :D ty ses o 10 rucku starsi koukam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...