Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

TVL běžte do háje! To tam budu za šmucku asi jako jedinej.... :kol-46: Prča bude až začne ve 13:00 v okolí KH hustě pršet :kol-32:

nemyslim, že by jsi byl jedinej se špinavim autem. Já bych se teda taky zůčastnil, a klidně zaparkuju vedle Doda a můžem udělat soutěž o nejšpinavější auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapy.

Tak zde menší ochutnávka z našeho minisrazu (8ks je dobrej počet):

post-33603-0-09075300-1334433228_thumb.j

post-33603-0-19307700-1334433243_thumb.j

post-33603-0-59638100-1334433246_thumb.j

post-33603-0-18872500-1334433249_thumb.j

post-33603-0-68314100-1334433251_thumb.j

post-33603-0-37767800-1334433257_thumb.j

Kdo by chtěl originály, nechť se mi ozve.

Kdo další fotil tak to jsem taky dejte-nebo link na stažení :kol-28:

Jinak dobrej pokec a příště bych to s něčím spojil. Už se mi něco klube v mozkovně... :kol-33:

Nechte se překvapit. :ph34r:

Čus!

:kol-21:

P.S.: Mě až dýl došel ten Váš sídžej... jde o CJoctavian-je to tím že ho čtu prostě česky cjo :D

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Díky za fajn odpoledne, bylo to fajne :-) Zde je odkaz na fotky ode mě, nějakýho zvlášť fotografickýho ducha nemám, jen sem cvakal :D

http://davidmagat.ra...cz/Octavia_sraz

PS: Ted když koukám na fotky, měli jsme se jinak srovnat, aby byli Fábie na krajích :-) :D

Editováno: , autor: Speedisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec,

teda obrovský štěstí, že nemáme ten pokec dneska, páč to se na mě nezlobte, ale to bych nepřijel.

Pár fotek jsem udělal, ale radši fotim auta v pohybu, takže nic moc.No koukněte.

http://kresta01.rajce.idnes.cz/

Jo a z Vašich fotek jsem vyhodnotil, že moje autí vyhrálo cenu šmudla srazu, takže očekávám ocenění :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, zdravim ;)

taktez dekuji za prima odpoledne ;) chtelo by to uz jen o trochu lepsi pocasi a o trochu jeste vic aut ;)

a byla by to jeste vetsi parada ;)

ale napoprvy docela celkem slusna ucast a fajn pokec,... budem organizovat castejc ;)

budem doufat že se to rozkřikne a že nás bude více... no chci vidět kdo se toho organizování ujme... jako mohli bysme zase pomalu začít řešit datum na další srazek ať víme že mají všichni volno a ty co ho mít nebou tak si ho přece vemou kvuli nám :rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta spotřeba je hodně dobrá :)

jinak dneska jsem koukal do kalendáře a 16.června bysme mohli udělat další srázek. Zase bude po výplatách takže by se nás mohlo sejít více. jen vymyslet hodinu, kde se sejít a kam vyrazit... doufám že to bude všem vyhovovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...