Jump to content

Centrální zamykání - závady, problémy

S.o.n.n.y

Recommended Posts

Ahoj, potřebuju poradit:help: nefunguje mi na zadních levých dveří centrál u OI. Nevý někdo čím by to mohlo být.

stará známá bolest, prohledej pořádně tuto sekci, už se to řešilo několikrát, naposledy tak před týdnem řekl bych ;)

???

Trošku divné fórum.

možná divný, ale ocení tam tvoje rady ;)

myslím, ýe se nikdo na mne zlobit nemůže, protože to co jsem vytknul bije do očí a je to fakt síla.

Asi se na Tebe nikdo nezlobí,proč taky,ale někoho zesměšňovat jenom proto,že mrskne hrubku,je trapné.

Zkus vydělat dveřní jednotku (ta co je na motorku stahování) a vyměň ju z funkčních dveří. Měl jsem tu případ kdy odešla právě tato jednotka,

Stropní světlo normál reagovalo i vedení bylo OK a odemykání nešlo.

Tak už jsem problém vyřešil :D rozebral jsem motůrek do šroubku, trvalo sice celý den než jsem ho dal zase do hromady, ale začal fungovat.Ale pořád nefungoval v těch ZL dveří, tak jsem hledal chybičku dál. Odpojil jsem kabel který vedl do auta a vyndal a zjistil jsem že tam jsou asi tři utržený kabely, tak jsem je spájel dohromady a závada byla opravena(konečně) :D:D-_-:w00t1:

• 8 months later...

Prosím, nemáte někdo schéma centrálního zamykání té černé krabičky co je pod palubovkou na Octávu r.v 1997. Kam který drát vede.Montuji dálkové zamykání s alarmem a stále nemůžu najít drát který auto otevře. Zavírací jsem našel. Děkuji všem ....MOC TO SPĚCHÁ :wallbash:

• Pawouk pinned this topic