Přejít na obsah

Navigace Tom Tom do E51


Tymalek

Doporučené příspěvky

mam vse pro tomtom, mapy, soft pro vsechny telefony ktere to podporuju.. vcera jsem to kamosovi posilal taky mailem.. napis mail a ja ti poslu.. poslu ti soft, mapu si uz nekde stahnes.. dle odkazu vyse... pak uz jen aktivovat, to az podle kodu zarizeni, ktere ti tomtom ukaze pri prvnim spusteni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už nevim všechno jsem vyzkoušel, ale pořád mi to píše "Prošlý certificát" a když změním datum třeba na 22.5.2006 tak to píše "certificát není dostupný nebo nebo nastavení telefonu není zprávné". Pomoc :help::help:

udělal jsi to co jsem psal? to je speciálně pro e51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem už včera a nepomohlo někdo mi rěk že do telefonu musim nahrát certificat od symbianu aby mi to šlo. Tak až přijdu z práce tak s tím budu zase :feve: bojovat

myslím, že máme stejný crack Tomtoma ;) . Zkus tam dát datum cca 8.2007. Teď jsem ho instaloval kamarádovi a takhle to šlo. Pokud byl datum 2006 tak ho nevzal vůbec a podzim O7 už nešel taky. Tuším, že jsem někde četl, že ten certifikát propadl v září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise Petr81, pripadne pak jeste je unsigned verze TomToma, ktera se musi "signovat" na dany IMEI telefonu. S tim je trocha prace, ale neni to tak strasny, pak s certifikatem, ani datem neni problem. Pripadne muzu poslat "signovanou" verzi 6.02, je potreba ale IMEI vaseho telefonu, takze pripadne SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau tak je tomu opravdu tak jak říká PETR81. Včera sem bojoval asi 2h a povedlo se tomtom se spustí a zůstane to na té úvodní obrazovce a nic dál se neděje ja už si fakt přijdu jak největší lama na světě :feve: Kdyby si mi to poslal na ten mail tak byto bylo parádní imei:357 663 014 994 309 jinak už tu e51 rozšlapu

mail : tymalek@centrum.cz Jinak za snahu dostat tomtoma do mojeho mobilu všem moc děkuji :palec2:

Editováno: , autor: Tymalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau tak je tomu opravdu tak jak říká PETR81. Včera sem bojoval asi 2h a povedlo se tomtom se spustí a zůstane to na té úvodní obrazovce a nic dál se neděje ja už si fakt přijdu jak největší lama na světě :feve: Kdyby si mi to poslal na ten mail tak byto bylo parádní imei:357 663 014 994 309 jinak už tu e51 rozšlapu

mail : tymalek@centrum.cz Jinak za snahu dostat tomtoma do mojeho mobilu všem moc děkuji :palec2:

tak tam asi nemas bud vubec nahrane mapy a nebo je tam mas nahrane spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný ja už se ničemu nebráním, ale měla by tam být ta PL-CZ-HU-SK

kazdopadne by jsi mel mit slozku s nazvem mapy a v ni uz primo soubory...nemel by jsi to mit napr ve slozce tomtom a v ni slozku PL-CZ-HU-SK...ale primo na kartu nahrat slozku PL-CZ-HU-SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
mam vse pro tomtom, mapy, soft pro vsechny telefony ktere to podporuju.. vcera jsem to kamosovi posilal taky mailem.. napis mail a ja ti poslu.. poslu ti soft, mapu si uz nekde stahnes.. dle odkazu vyse... pak uz jen aktivovat, to az podle kodu zarizeni, ktere ti tomtom ukaze pri prvnim spusteni...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

případně pro TT6+mapy+eygen jsem vytvářel komplet návod krok po kroku. odzkoušeno na 6ks N73 a vždy bez problémů. vše mě inspirovalo k tomu že jsem byl první kdo chctěl navi do N73 a člověk který to uměl si za to řekl 500kč. tak jsem vzal telefon táty a tak dlouho jsoem soubory porovnával až se podařilo. takže pokud by byl zájem mám to na cd k dispozici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...