Přejít na obsah

Schránka pod sedadlem


martyx

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
No manželka je zdravotní setra a pracuje na emergenci, a tam Ti stejně každej doktor řekne, že autolékárna je v podtatě k ničemu....mnohem důležitější je mobilní telefon, popř. navigace na sdělení přesných souřadnic.....to jen policajti to nechápou a myslí si, že když mám prošlou lhůtu na obvazu, že je to děsněj průšvih.......a můžu Vám říct, že je to zcela jedno....jestli někomu zavážete nohu nebo ruku sterilním obvazem, nebo Vaší košilí....

Sorry za OT....

musím zareagovat.....znám podobný příklad z praxe...a proto je lepší mít ošetřeného pacienta nesterilním obvazem(prošlým), než strerilní mrtvolu

Editováno: , autor: Martin Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne. v kazdym servise. Za tu cenu to stoji. A montazi jeto sranda, je lepsi sedacku vyndat. Drzi na 4 torxem v lyzinach. to uz se ale nekde psalo.

Je možné neznalému stručně vysvětlit montáž těch schránek pod přední sedadla? Konkrétně na FII Combi Ambiente.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja mam R, ale myslim, ze je to stejny. Lyziny sedacek maji na kazdem konci jeden torx, tedy 4x na kazde sedacce (2+2 na kazde strane). Kdyz posunes sedacku uplne dopredu a dozadu, tak se k nim dostanes. Vysroubuj je. Pozor na konektor bocnich airbagu. Klidne ho odpoj (radsi u toho mej vypnutej klicet a ta do tebe v tu dobu nikdo nenaboura :smich: ). Sedacku otoc (nekam si ji sikovne poloz. Kazda schranka drzi na 4x malej torxech, ktery sednou do der v plechu na spodu sedacky. To je vse. Sedacku pak zase stejne vrat na misto. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

aa mas pravdu to jsem opomel. Ty sroubky k tomu nejsou a musis je dokoupit. Je to par haliru a jestli mas dilnu, tak nejaky samorezy najdes. Jsou to velikost 5. Skodovka ti proda torxy, ale muzes tam dat klidne klasicky samorezy. Jde o to, aby se pri boruracce neutrhly, takze vybrat spravnou velikost hlavy. :palec2:

PS: u OII jsou tam metricky s matkou? hmm u R samorezy do 5 díry, ale asi by slo i dát M5 s matkou. je to ale pracnejsi, nevic bych se bal, ze se vyklepou, takze dat bud kontra matku, nebo pouzit matku s teflonovym krouzkem, pripadně perovou, nebo ozubenou podlozku.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže schránky namontovány. Je lepší odšroubovat sedačku, vyndavat s auta se nemusí, stačí jí jen otočit hlavou vzhůru. Nezapomenout odpojit konektor(y) vespod. Ke každé schránce je třeba dokoupit jeden vrut M4/16 s čočkovou hlavou s vnitřním šestihranem pro THORX 15 o.č. WHT001867. Cena ve škodovce 2,60kč. Objednací čísla pro schránky jsou: levá 6Y0881577A47H a pravá 6Y0881578A47H. Cena za levou je 238kč a za pravou 222kč. Z toho vyplývá že je levnější si tyto schránky dokoupit dodatečně, než si je objednat při koupi, protože tam je cena 500kč za jednu. Pokusil jsem se to všechno shrnou na jedno místo, snad jsem na něco nezapoměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, mám dotaz. Nevíte náhodou jak je to se schránkou pokud je výškově stavitelná sedačka? U fab I mi kdysi tvrdili, že to do výškově stavitelné sedačky nejde namotovat. Chtěl bych to dát do Rooma, ale řidičova je stavitelná. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony ty přihrádky jsou sice uvnitř malé, ale jsou maximálně praktické. Já v nich vozím lékárničku, reflexní vesty, sadu žárovek, svítílnu a rukavice. Prostě věci, které byste v případě nouze měli mít po ruce a ne je hledat v např. naloženém kufru. Rozhodně doporučuju si je pořídit. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě jsou ty schránky praktický, jenom mi u nich vadí ten schod vzadu. Asi tam bude kvůli výdechům pod sedačkami, ale kdyby tam ten schod nebyl, tak by to bylo mnohem lepší, ale určitě je taky doporučuji.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

... abych se taky přidal. Já mám pod předním sedadlem řidiče v té schránce kompletní dokumentaci k autu (tzn. servisní knížku, návod k obsluze, a další nějaké drobnosti a to vše zabalené do toho origo černýho obalu). Je pravdou, že pod spolujezdcovo sedadlo se to nevešlo, ale pod řidičovo jo - mám FII combi. Akorát si přehodím lékerničku z kufru pod přední sedadlo, je to praktičtější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...