Přejít na obsah

Odkud že jsme? Pouze majitelé Superbů


Paolo.007

Doporučené příspěvky

chlapi pokud zde máme vlákno odkud kdo je a téměř každý tam napsal bydliště tak nějaká mapa je zanedbatelná co se týká bezpečnosti.To už je dle mého v dnešní době zbytečné,protože pokud ti někdo bude chtít auto vzít tak si tě vytipuje jinak a ne tady na fóru.Navíc jak jsem už napsal máme zde napsáno odkud kdo je takže pokud tu bude mapa kde bude vyznačeno město a nebo si někdo to město najde na mapách,protože bydliště si zjistil přímo od nás tady z fóra tak už to je jedno.Toliko můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má poznámka (v dobrém smyslu slova)  jsou tady tací jedinci s okřídlenýma botama :-D (myslím s velkým humorem) co podle naprosto nevinné a nic neříkající fotky dokážou, vyšpionit přesnou adresu - at žije google mapy :-D. Ti co se znají lepé a osobně to nepotřebují vidět na mapě si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě sliboval, že se staví, a nic :kol-32: , taková devítka s dobrý pivkem a pokecem v Chomutově je ideální pauza, no ne?

Jinak já Chomutov a mapka mi vůbec nevadí, protože mám auto pojištěné, když by se chtěl někdo vyřádit, ať se vyřádí. A pokud ho nenajde GPS ani benga, ČP to zacáluje. Mám klidné spaní. Svým způsobem se divím lidem, kteří pečují o auto a mají jen zákonné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...