Přejít na obsah

Letní pneu


Dan-zlin

Doporučené příspěvky

Přemýšlím, co obout na léto... Za léto najedu tak 45tis km... Rozměr 225/40/18. Prvně jsem měl pirelli p zero - ty byly super, ale po 20tis byly k.o. pak jedny kumha 712 - hodně vydržely, ale jak se sjely na 1/2 tak strašně hučely, pak jeden velký omyl matador mp45 hectora - po 10tis se mi odlepila část běhounu - reklamace neuznána, pak nokian - taky nic moc a teď bych to viděl na dunlop sp sport 9000. Máte s něma někdo nějaké zkušenosti nebo napište, na čem kdo jezdíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám obuto Bridgestone Potenza RE040 225x45x17" 91Y, zatím jsem na nich moc nenajel, protože auto mám 3 měsíce a převážně jsem jezdil na zimních. Nyní koukám na net, kolik se pohybují ceny a nejlevnější jsem našel za 3.500,- Kč, budu asi potřebovat dva kousky. :(

Jinak před tím jsem měl na O1 Semperit Sport Grip a byl jsem spokojen.

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, co obout na léto... Za léto najedu tak 45tis km... Rozměr 225/40/18. Prvně jsem měl pirelli p zero - ty byly super, ale po 20tis byly k.o. pak jedny kumha 712 - hodně vydržely, ale jak se sjely na 1/2 tak strašně hučely, pak jeden velký omyl matador mp45 hectora - po 10tis se mi odlepila část běhounu - reklamace neuznána, pak nokian - taky nic moc a teď bych to viděl na dunlop sp sport 9000. Máte s něma někdo nějaké zkušenosti nebo napište, na čem kdo jezdíte.

no ja tiez planujem neake ine uz kupit, minuly rok som mal matador mp45 hectora, ktore neodporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doteraz som jazdil na UNIROYAL RAIN 225/50 ZR 16, to bola uplna spokojnost... nakolko som teraz kupil new 17" disky, tema pneu je este otvorena... silne rozmyslam o YOKOHAMA-ch... myslim ale ze dolezitym faktorom bude aj cena :palec2:

Já mám teď dunlop sport maxx 225/40/18 a zatím se mi líbí ikdyž je fakt že zatím jsem na nich moc nenajel,ale cena 3500 se mi zdála za světovou značku víc než dobrá.Je fakt,že bych šel nejraději do michelinu,ale to je cenově o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

kluci tak porad vaham nad pneu.... Barum Bravuris 2 FR 225/40 R 18 RF 92 W . Na netu jsem nasel ze je dobra volba cena/vykon.... co myslite? Bude to na normalni jezdeni. Nasel jsem je 2700,- , Jinak jsem nasel dunlopy ( ma je Vick ) ale nenasel jsem je nikde s ochranou rafku.... jinak bych je za 3 tis vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já super zkušenost s Bridgestone ER300 turanza. Myslím, že dobrá guma a výdrž gumy okolo 40tis km (a to rád jezdím v zatáčce rychle). byla dobře čitelná, né moc hlučná.

Dobré byly i Hankook ventus prime, ale na těch sem najel jen 15tis a předek byl na půlce vzorku. Chování docela ok.

Kleber naopak nejhorší co jsem kdy obul. Hlučné, klouzavé a hlavně nečitelné....

Editováno: , autor: Hampejz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se musim smát, jak pro celou řadu lidí je nejdůležitějším faktorem cena ... To, že zabrzdí třeba o dvacet metrů dál než s jinou pneumatikou, je až tak moc nezajímá ... To mi přijde celkem krátkozraký ... Co tahle výsledky nějakejch testů?!? ;) A pokud někdo ušetří za období dvou, tří let třeba pět tisíc a je to pro něj to hlavní, ať nejezdí autem, protože to polyká jednu korunu za druhou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...