Přejít na obsah

Letní pneu


Dan-zlin

Doporučené příspěvky

pneumatiky za 2500,- považuješ za dražší??? jsi normální???

Měl jsem nabídku na nějaký šmejdy za 1700,-Kč/kus tak proto říkám že jsou tyto dražší.Tak hold mám asi obyč no,ale zato mám dobrý zimáky 225/45 R 17 Michelin Primacy Alpin PA3

Stály 4 700,-Kč/kus

To už můžu napsat že jsou dražší,nebo jsem pořád blbeček z levnýma gumama??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Něco co mi uteklo Péťo?Máš snad možnost dorvat se k nějakým pneu za lepší ceny?Jedná se jen o zimní nebo i o letní?já pomalinku budu muset uvažovat nad letníma tak proto se ptám víš

Víto můžu zimní i letní - mám na ně cca 35-40% dolu z MOC. Na některý i 45%. Dohodnout se dá i PPL kamkoliv po ČR.

Jinak zimáky mám GoodYear UltraGrip Performance 2 225/45/R17 a max. spokojenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víto můžu zimní i letní - mám na ně cca 35-40% dolu z MOC. Na některý i 45%. Dohodnout se dá i PPL kamkoliv po ČR.

Jinak zimáky mám GoodYear UltraGrip Performance 2 225/45/R17 a max. spokojenost...

Zimáky zatím ne,letos dojedu ještě dunlopy.Ale začínají mě zlobit moje letní dunlopy a tam už si to pomalinku zjišťuju.Šel bych do continentalu 3 nebo micheliny.Pokud se mi můžeš zatím orientačně poptat tak bych byl rád.Pak už to půjde vše ráz naráz a nechci být zaskočen víš.Dík předem Peťane

Jo ještě bych zapoměl 225/40/18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimáky zatím ne,letos dojedu ještě dunlopy.Ale začínají mě zlobit moje letní dunlopy a tam už si to pomalinku zjišťuju.Šel bych do continentalu 3 nebo micheliny.Pokud se mi můžeš zatím orientačně poptat tak bych byl rád.Pak už to půjde vše ráz naráz a nechci být zaskočen víš.Dík předem Peťane

Jo ještě bych zapoměl 225/40/18

oukej - zjistim a dam vedet - ja mam v tomto rozmeru Michelin Pilot Sport 2 4ks za 10tis - to byla ale super cena pro testovaci ucely :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nu tak ja bych je ted taky zrovna nepotreboval ale na jaro by bodly abych je pak neshanel na posledni chvili.Tak zkus nahodit naky cenovky nebo pres sz sem ti psal dikes

Ja by som na leto chcel min 2 x 205/50/17 ale ak by bola dobra cena aj 4. Kurierea by sme najak dohodli. Ak chcete niekto zarboit a viete ponuknut dobru cenu. Kludne mi napiste sz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...