Přejít na obsah

Hluk od přední nápravy


xaviernaidoo

Doporučené příspěvky

Teď už jsem z mé Octy fakt na prášky.Poté co mi začala postupně hučet přední kola (více levé) jsem vyměnil ložiska, potom pneumatiky udělal geometrii a hučí dál. Hučení je slyšet pořád, na neutrál s rychlostí i vypnutým motorem.V zatáčkách je to slyšet trochu víc.Už fakt netuším, co to může být, když jsou vyměněná obě ložiska.Tady na fóru jsem našel jako možné příčiny gumy a ložiska. Nemůže to způsobovat ložisko diferenciálu? Nebo poloosy? Mám r.v.99 a nechce se mi vylučovací metodou měnit úplně všechno, to už se prostě nevyplatí, radši to shodím ze skály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Teď už jsem z mé Octy fakt na prášky.Poté co mi začala postupně hučet přední kola (více levé) jsem vyměnil ložiska, potom pneumatiky udělal geometrii a hučí dál. Hučení je slyšet pořád, na neutrál s rychlostí i vypnutým motorem.V zatáčkách je to slyšet trochu víc.Už fakt netuším, co to může být, když jsou vyměněná obě ložiska.Tady na fóru jsem našel jako možné příčiny gumy a ložiska. Nemůže to způsobovat ložisko diferenciálu? Nebo poloosy? Mám r.v.99 a nechce se mi vylučovací metodou měnit úplně všechno, to už se prostě nevyplatí, radši to shodím ze skály.

Mam ten samej problem, vymenena loziska a stale huci, stale huci. Ma to takovej zvuk jako kdyby kov na kov. No nevim. Dik za jakekoliv napady.... :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém,vše vyměněno seřízeno a hučí.Byl jsem v servise auto zvedli a zjistili, že mám volné poloosy u převodovky,tak že ložiska v čoudu.Otázka je jestli se vyplatí měnit jen ložiska nebo celou převodovku,která stejně bude starší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém,vše vyměněno seřízeno a hučí.Byl jsem v servise auto zvedli a zjistili, že mám volné poloosy u převodovky,tak že ložiska v čoudu.Otázka je jestli se vyplatí měnit jen ložiska nebo celou převodovku,která stejně bude starší

Tak že máš vůli na unašeči z převodovky?Né na poloose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka21:Asi ano,moc tomu nerozumím.Když to bylo na zvedáku,tak chytil obě poloosy a jak lezou do převodovky v tom místě vůle jako pr.se.Co s tím celou převodovku nebo ji nechat kuchnout.Asi by to chtělo foto z Etky aby bylo jasné o co jde,ale mě nefachčí.Jak tak koukám asi to bude rozšířený problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem jak s tím hýbe v kloubu hřídele.Servis beze jména ale dobří kluci ochotný,sami říkali že jiná převodovka.Že prý se to nevyplatí opravovat tak nevím jestli se jim do toho nechtělo nebo se toho bojí.Nevím co to obnáší a také co by to stálo,ale na zásah do vnitřku by chtělo odborníka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...