Přejít na obsah

Rádio Dance


Igor

Doporučené příspěvky

Máte niekto odsledované, ktoré ID tagy (v1 či v2) zobrazuje rádio Dance?

Mám cdčko, je tam kopec skladieb, všetky majú ID tagy v1 (niektoré možno aj ID v2). Rádio pri prehrávaní jednotlivých skladieb niekedy ID tag zobrazí, niekedy nie - zatiaľ mám vysledovanú súvislosť s dĺžkou skladby, ak je do pár minút, tak ID tagy pekne zobrazí, no ak je súbor cez 100MB, tak vypíše len "Unavailable".

Otázka teda znie - ID tagy z väčších súborov naozaj nevie vyčítať? Alebo rádio zobrazuje nie ID v1, ale ID v2 tagy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte niekto odsledované, ktoré ID tagy (v1 či v2) zobrazuje rádio Dance?

Mám cdčko, je tam kopec skladieb, všetky majú ID tagy v1 (niektoré možno aj ID v2). Rádio pri prehrávaní jednotlivých skladieb niekedy ID tag zobrazí, niekedy nie - zatiaľ mám vysledovanú súvislosť s dĺžkou skladby, ak je do pár minút, tak ID tagy pekne zobrazí, no ak je súbor cez 100MB, tak vypíše len "Unavailable".

Otázka teda znie - ID tagy z väčších súborov naozaj nevie vyčítať? Alebo rádio zobrazuje nie ID v1, ale ID v2 tagy?

pokud to přečte IDv2, tak to přečte i IDv1 (mělo by to být zpětně kompatibilní). Podle mě to souvisí s tou délkou, pokud je ID informace zapsaná v souboru na konci, tak s tím může mít problém přečíst tak velký soubor.

A co to znamená pár minut? Jak třeba velký soubor ti už nezobrazí ID?

doplnuji: IDv1 se zapisuje na konci souboru, takze pokud to je velky soubor, radio cely soubor nenastreamuje dopredu a ID neuvidis (nebo az na konci prehravani). Zalezi,jaky maji soft v radiu,ale to sem se nikde nedocetl. Od jak velkeho souboru ID tag nevidis?

pokud to je IDv2, tak ten se zapisuje na zacatku souboru, a mel by byt videt hned, ale pokud ho prehravac neprecte, preskoci ID tag.

Vse zalezi na softu radia,ale jaky ID podporuje v manualu nemaji napsano.

Obecne by melo byt,pokud precte IDv2,precte i IDv1,ale muze mit problem s delkou souboru (informace je zapsana na konci).

Editováno: , autor: martyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som dnes robil pokusy a výsledok je ten, že rádio podporuje len ID v2. ID v1 nezobrazilo ani pri malých súboroch do 5MB. Všetko odskúšané s rádiom Dance s verziou HW10 a SW29...

Je to ale vcelku zaujímavé - rádio Symphony v FI podporovalo len ID v1, fungovalo aj pri veľkých súboroch cez 100MB a aj sa to pekne zobrazovalo na maxidote. Nové rádio Dance v FII podporuje len ID v2, no nevie ich zobraziť na maxidote...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Také mne napadlo to. samé jako Petrmura. Nastavení "fad". Pokud nemá zadní reproduktory. Synek šikulka se "proťukal" v menu do nastavení poměru hlasitosti "přední-zadní" a natočil to čudlíkem naplno dozadu. Nu a pokud tam nejsou reproduktory... je ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje v ziadnom mode, t. j. nemozem regulovat ani basy, ani vysky ani fader v rezime nastavenia hlasitosti pri zapnuti radia je udaj 15 ked ho potvrdim tak zhruba na tri sekundy radio hra hlasnejsie a potom sa vrati znova do tichsiej urovni

auto ma 8 repro, ked zapnem radio tak hra ale na velmi tichej urovni ze pri nastartovanom motori skoro nic nepocut, auto je manzelkine ja ho moc nepouzivam, preto som si vsimol tuto chybu dost neskoro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VSETKY TIETO NASTAVENIA SU NA 15, ONO SAMOTNE RADIO HRA ALE VELMI POTICHU A KED CHCEM PRIDAT ZVUK TAK SA TO NEDA! AJ KED SA SNAZIM ZMENIT NASTAVENIA TAK RADIO TIEZ NEREAGUJE, JEDNODUCHO POVEDANE HLAVNE STREDNE OKRUHLE TLACITKO AKO KEBY BOLO ZABLOKOVANE, IDE SNIM TOCIT DO OBIDVOCH STRAN ALE RADIO NEREAGUJE, NEMA TOTO RADIO NEJAKU DETSKU POISTKU ALEBO NIECO PODOBNE???

Editováno: , autor: ERIKFABIAES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všem,..koupil jsem si originální autorádio Dance do Fábie II,...ale mám problém,...autorádio funguje a kod mám,..ale když ho chci zapojit do auta tak se ani nerozsvítí,..nevíte někdo kde by mohl být problém ? Na pojistky jsem koukal,..pojistka je v pořádku jak v rádiu tak i v pojistkový skřínce,..rádio mi zkoušeli v servisu takže vím že funguje,..ale po zapojení do auta nenaskočí vůbec,...displej,..prostě nic,..za nápady a rady předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít zapojeny ve svorkovnici A kromě repro piny 9,10,12,15,16. Obrázek svorkovnic je pohled na radio zezadu.

Samozřejmě musí být zapnutý klíč v zapalování. Nebo stačí zapnout, aby se rozsvítily kontrolky a dát zpět a nevytahovat klíč ze spínací skříňky.

9 oranžovo zelený CAN high

10 oranžovo hnědý

12 hnědo žlutý

15 rudý

16 rudý

post-1028-1235145841_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

a jak hos namontovals zapls nejdříve klíček a potom rádio?prej se to má dělat kvůli spárování,ale tuším když to máš dokoupený,tak se to musí přes :feve: VAG . Dance se může zapnout i stlačením volume-aspon u mně-viz výše

Editováno: , autor: petrumr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxidot vie zobraziť hocičo, čo sa naň pošle - aj ID tagy z MP3. Perfektne ich zobrazuje z navigácie Cruise, viď príloha. No rádio Dance bohužiaľ ID tagy neposiela, posiela len čísla trackov. Je to čisto softvérová záležitosť rádia, je naozaj škoda, že na toto inžinieri pri vývoji zabudli. Nechce sa mi veriť, že je to takto schválne...

post-140-1237072128_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...