Přejít na obsah

Rádio Dance


Igor

Doporučené příspěvky

Jediné spojenie s externým zdrojom je cez AUX. Ja som to vyriešil týmto https://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Aux-Audio-Receiver-Adapter-Bluetooth-Car-Kit-Handfree-Wireless-Car-Music-Receiver-Support-IOS-SIRI/32684657690.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4ku7Rc

ale používam to len na prehrávanie hudby. Dá sa s tým aj telefonovať, ale keďže to je "utopené" v stredovom tunely, druhá strana slabo počuje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Po mě chtěli v autorizáku 200kč za vyčtení pinu. Po té co jsem dělal ofuky, že vůz jsem si koupil u nich i s rádiem, a nevím proč bych neměl znát PIN vlastního rádia, které jsem si zaplatil, fakturu stornovali s kyselým ksichtem :D Je s podivem, že u rádia zvlášť dodaného PIN samozdřejmě je a musí být, ale k rádiu s vozidlem z výroby to již tak není. Nicméně na mé trucování neměli nervy a fakturu zahodili :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...