Přejít na obsah

Rádio Dance


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

Nazdar chlapi,potřebuju pomoct.Sice je tady kolem toho již dost napsáno,ale přece,jsem laik.Mám Roomstera r.v.2008 s přípravou na radio ,přesněji na neoriginální rádio,takže zakončeno koncovkami ISO.Nyní se mi podařilo sehnat origo Dance rádio(Visteon).Já bláhový si myslel,že zakoupím adaptér MOST-ISO, přecvaknu a radio bude hrát.Ale ono nehraje.Proto jsem to dal známému autoel. a ten zjistil, že je k tomu potřeba nějaký převodník, protože radio sice hraje,ale po vypnutí klíčku a znovu zapnutí se musí radio zapnout knoflíkem a taky podsvícení nereaguje na rozsvícená světla.Prosím o pomoc, jak z této situace ven.Každá rada dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Mám problém s rádiem DANCE v mámině Roomstru (v mojem je vše v pořádku :-) ). Auto je 2006 a rádio je tam originál. Otec seděl sám v autě a rýpal do rádia - neví co dělal, ale od té doby se děje toto:

Rádio při ZAPNUTÉM klíčku lze zapnout, hraje, stanice si pamatuje, po vypnutí a zapnutí klíčku se ale nezapne - zapnu ho ručně a zase hraje bez problému.

Při VYPNUTÉM klíčku po zapnutí rádia chce kod - kod znám, po zadání se rádio rozjede, hraje bez problému, až do vypnutí (knoflíkem nebo klíčkem) - pak se situace opakuje - chce zase kód.

Už si s tím nevím rady, napadá někoho něco?

Díky za rady co s tím.

PS: Ještě k minulým dotazům - ve škodovce mi řekli kod i k tomuto rádiu na počkání a bez placení - chtěli S/N radia (je napsané na boku rádia) a VIN - VIN prý jen proto, aby mohli dotaz na kod k něčemu přiřadit, nemusí prý být od auta ve kterém bylo rádio původně.

Editováno: , autor: Dalik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim vsechny,

mam dotaz ke kabelazi ´v Roomsteru 2007, kde je priprava pro radio... Bohuzel je tam neorigo a rad bych Dance...

 

Muzete mi rict jestli kdyz tam dam radio DANCE vse bude chodit tak jak ma? Mam podle vseho zapojene PINy 9, 10 (CAN L+H), 12 (kostra), 15, 16 (plus) Podle dilenske prirucky a popisu u radia by tam mely byt jeste 13 (ridici signal - k cemu je? Jako zvysovani/snizovani hlasitosti?) + 14 (vnejsi ovladani - jako podvolantovy modul?) Netusite jakou by tyhle kabely mely mit barvu??? Prikladam obrazky kabelaze...


 

Diky - nerad bych treba poskodil radio... teda ktere zatim nemam...

post-112-0-52929900-1362332780_thumb.jpg

post-112-0-68526700-1362332784_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím, koupil jsem si rádio Dance. Rádio funguje v pořádku, zapojil jsem ho přes originální škoda redukci (i s CANem). Nejsem si ale jistý jak je to s komunikací po sběrnici - rádio se rozsvěcí se světly, ale tím veškerá komunikace s pc končí. MaxiDOT nejde, radio se nezapíná ani nevypíná s klíčem, pouze znovu naběhne při startování. Když jsem rádio připojil, rozsvítil se mi MaxiDOT, což jsem předpokládal, že auto vzalo rádio v povědomí, ale asi ne.. Prohledával jsem fórum a jedinou rozumnou odpověď jsem našel, že stačí zajet do servisu a nechat to rádio spárovat s autem a dokodóvat MaxiDOT. V úterý jsem objednanej do servisu.

 

Ještě jsem dále pátral po internetu a prý dokonce existují dvě rádia dance - jedno pro předFL a jedno poFL, je to pravda? Jak to poznám?

 

Ještě přidávám foto ze samolepky na krabici, které moc nerozumím

post-73289-0-29415400-1365345989_thumb.j

Editováno: , autor: Aleš Veigend
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám problém,do včerejšího rána mi fungovalo krásně a normálně radio dance. Zaplo se po otočení klíčku a čistě hrálo. A včera,přišel sem k autu, nastartoval a radio se zaplo , ale všechny stanice co mi hráli naprosto normálně čistě,tak šumí...jakoby mi někdo sundal anténu,což samozřejmě ji tam mám. Kde může být problém? neví někdo ? 

 

A doufám,že jsem použil vhodné téma,pro tento příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...