Přejít na obsah

Vysočina


Pospi

Doporučené příspěvky

Hi Geoo. Mám prosbu. pamatuješ si jak jsme byli na podzim na Rally Světlá? Send me please photo. Barborce to tam zrovna mooooc slušelo. Mail máš ne?

Nazdárek Romane ...mejla nevím jestli mám ..asi ne ..každopádně to máš ke mě 2 km tak zaovlej a stav se ...nahraju ti je na CD :-) ..jestli jsem je nesmazal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi Geoo. Mám prosbu. pamatuješ si jak jsme byli na podzim na Rally Světlá? Send me please photo. Barborce to tam zrovna mooooc slušelo. Mail máš ne?

Hele ..jak máš tu fotku na avataru tak jezdíš tím autem v popředí nebo tím autem v pozadí? ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ..jak máš tu fotku na avataru tak jezdíš tím autem v popředí nebo tím autem v pozadí? ... :-)

To v pozadí je sice lepší, ale vzhledem k tomu, že mi tou rychlostí upadaly blatníky a střecha, tak jsem ho musel nechat utratit. Tak jezdím tou šun... v popředí. Zjisti, jestli ty fotky máš. To víš. 2 kilometry pro moji babičku, to je dálka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak lidi ?? Je pravda že to tady nějak umlknulo. Napadlo mě se domluvit jen třeba na nějakej den a sejít se někde na čerpací stanici, třeba tendle měsíc.. No a tedka by mě zajímalo jestli by někdo vůbec přijel !!!???. A kde ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak lidi ?? Je pravda že to tady nějak umlknulo. Napadlo mě se domluvit jen třeba na nějakej den a sejít se někde na čerpací stanici, třeba tendle měsíc.. No a tedka by mě zajímalo jestli by někdo vůbec přijel !!!???. A kde ??

Cao.Ja jedu urcite.Sraz na benzine nebo nekde u nakupaku,treba v Jihlave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak ja do toho trochu rypnu:

pokud se domluvime na okoli Havl. brodu nebo Jihlavy - coz je pro mne zcela idealni ;) ,

tak by nebylo spatne si rici, kolik casu je na to kdo schopen obetovat. Ja mam casu malo - ted v kvetnu nemam volny ani jeden vikend (o vikendech jsem v tom lepsim pripade na druhem konci republiky), tak nadhazuji: nejaky vsedni den pozdeji odpoledne / navecer - cca 18 hod.

Kde? nejaka benzinka - Slovnaft u Jihlavy na privadeci? Shellka nad HB smer Ji nebo naopak smer Kolin?

Co kdo na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojdme se teda domluvit na nejakem srazu,ja bych jel a domluvil jsme se i s dvema kamosi,jeden teda nema skodu ale jel by taky ,takze ze Znojma jedou 3 auta

No a Mischicko,Tebe a Tve autii bych taky rad poznal :) ale samo ze i ostatni :palec2:

Editováno: , autor: Sleep77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...