Přejít na obsah

DETI


Davon

Doporučené příspěvky

Pokud to neni nejak tajne, muzu vedet, co stoji za takovym to rozhodnutim a nazorem? Ze treba muj bratr by byl pravy opak, chtel by mooc a nemuze!! :feve:

Jednoduché. Mám dlouhodobé plány a s dětma se tam prostě nepočítá. Letos dodělat jednu školu (Mgr), příští druhou (Ing), pak se chystám na doktorát, plánuju aspon 2 semestry v Emerice, pak bych rád MBA a k tomu miluju cestování... Seberu se na třeba na měsíc a s batohem letim třeba do Indie. K tomu samozřejmě pracuju a snažim se, ted teda zcela nově, o vlastní firmu. Studovat jsem začal téměř 10 po střední škole, je mi tedy okolo 30, než dotáhnu vše co chci bude mi cca 40 a v 55 se otravovat s puberťákem, to mě ani nehne!!! Tak asi tak. Kdo dítě chce nechť jej má, přeju mu to z celého srdce. Já si rád dojdu na návštěvu k sestřenicím a ta hodka s jejich ratolestmi mi bohatě stačí. Tak asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take přidam fotečku dcerky. 10.5 08 ji bude jeden rok

:) Hlavne podle usmevu to vypada,ze uz se jako vodnik narodila a za ten rok si vodu oblibla jeste vic.. :D

Ja prihodim synovce..Predminuly tyden v den svych prvnich narozenin... lol

post-1427-1205856134_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Honzíka za dva týdny mu budou 4. Už teď mně dělá osobního mechanika. Start do života měl trošku krutej ,ale teď nám dělá radost. Honza.

Tak můj soukromnej automechanik je opět po operaci,sakra to už je 4 za jeho 4roky života. No vstup do života má trošku horší.Doufám ,že už je to poslední. Teď se právě probírá z narkózy tak hojdu trošku potěšit. Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj soukromnej automechanik je opět po operaci,sakra to už je 4 za jeho 4roky života. No vstup do života má trošku horší.Doufám ,že už je to poslední. Teď se právě probírá z narkózy tak hojdu trošku potěšit. Ahoj Honza

Tak at je brzy zyse vse v nejlepsim poradku...! :palec2:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduché. Mám dlouhodobé plány a s dětma se tam prostě nepočítá. Letos dodělat jednu školu (Mgr), příští druhou (Ing), pak se chystám na doktorát, plánuju aspon 2 semestry v Emerice, pak bych rád MBA a k tomu miluju cestování...

Trochu mi to připomíná sebe :-) tak před 2-3 pětiletkami... Škola, pak pár let v cizině, lítání po světě.. pak jsem narazil na tu pravou... chvilku jsme cestovali spolu a nakonec to přišlo ... 2 synátoři, (3+6).. sice až staršímu bude 15 já budu mít 50 ale nelituji...

2007.jpg

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...