Přejít na obsah

Střešní nosič (zahrádka)


AntonioB721

Doporučené příspěvky

nazdar skodovaci ,som tu novy , som majitelov uz 7 skodovky , v sucasnosti mam fabiu combi 6 rokom teraz som dal zosrotovat favorita pickaup a kupil roomstra na podnikanie , bol v zakladnej vybave takmer holy okrem motora a rucnej brzdy , nemam tam zakladne stresne liziny [asi hagusy] a potreboval by som nejaky stresny nosic kvoli nejakym listam a rebriku ktory vozim na montaz , podla toho co je tu na tomto fore asi bez zakladneho nosica sa dalej nepohnem a jeho cena u nas je 210 e bez montaze ,a potom este priecny nosic, poradi niekdo nejake riesenie ako ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, víte někdo jaký jsou rozměry originál příčníků nabízených v příslušenství pro Roomstera?? Máte někdo zkušenosti s vlastními příčníky - sem s nimi. Jakou šířku byste doporučili, aby moc nepřečnívaly? Našel jsem za zajímavou cenou příčníky od Neumanna, ale mají šířku 130 cm a to mi přijde moc! Když jsem to měřil přijde mi ideál šířka 120 a možná že by stačily i 115 cm. Na střeše chci vozit max. rakev, kola vozím uvnitř na origo držácích a je to skvělá věc - můžu jen doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

nevim zda to sem patří (kdyztak sry).....ale pred tejdnem (na prazdniny) jsem si koupil stresni box na lyze, je to uplne stejne ten kterej prodava skodovka jako orig. příslušenství "THULE Pacifik 500" ...myslim, a akorat jsem ho koupil v jinym obchode..asi skoro za poloviční cenu ..nejak 5300.- ("Střešní nosiče BöHM"). A jsem naprosto spokojeny.

Ahoj, taky o něm uvažuji. Když ho máš namontovaný, jdou naplno otevřít páté dveře? Díky.

Editováno: , autor: bluetango
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

No v podstatě na tom nic není. Vezmeš šablonu, označíš si 4 díry ve střeše, vyvrtáš malym vrtákem pak větším,,,,, Vezmeš frézu, upravíš tvar děr podle šablony aby do nich pasoval hagus, díry začistíš.... provedeš antikorozní ochranu ,,,, Přišroubuješ hagusy předepsaným momentem a je to lol

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Na svoji FII 2008 jsem koupil na Aukru originální základní střešní nosič. Při koupi jsem zjistil, že se jedná o typ LAS710001B, který je určen pouze pro vozy od KT 13/2010. Namontoval jsem ho a zdá se mi, že pasuje naprosto přesně. Chtěl bych vědět jaký je rozdíl mezi střešními nosiči LAS710001A (do KT 13/2010) a LAS710001B. Díky

Edit: Novější typ je o 1,5 kg těžší, prý ten starý typ vibroval. Je tam snad přidaná výztuha, asi jen do předního. Zítra převážím, jestli jsou přední i zadní stejně těžké.

Editováno: , autor: Jarry2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 let později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...