Přejít na obsah

tdi 77 kw dlouho startuje a totálně ztrácí výkon


dalas

Doporučené příspěvky

zdarec, mám 1.9tdi pd 77 kw, poslední dobou, když je teplej začal dlouho točit, než blafne a je jedno v jaké rychlosti nebo při rozjezdu prostě jako když vypnete klíček, absolutně nereaguje na plyn, musím plyn úplně pustit a pak se asi za dvě vteřiny zrestartuje a zase jede, na vagu to vyhodilo špatné čidlo nastavení vačkového hřídele, to jsem vyměnil a nic, teď už jsem v koncích, co stím dál, nemohl by to dělat regulátor vzduchové klapky?, ten je taky elektricky ovládanej, díky váha vzduchu je alespoň vypočitatelná, ale tuhle jsem chtěl přelítnout křižovatku a zůstal jsem stát uprostřed, fakt boží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, mám 1.9tdi pd 77 kw, poslední dobou, když je teplej začal dlouho točit, než blafne a je jedno v jaké rychlosti nebo při rozjezdu prostě jako když vypnete klíček, absolutně nereaguje na plyn, musím plyn úplně pustit a pak se asi za dvě vteřiny zrestartuje a zase jede, na vagu to vyhodilo špatné čidlo nastavení vačkového hřídele, to jsem vyměnil a nic, teď už jsem v koncích, co stím dál, nemohl by to dělat regulátor vzduchové klapky?, ten je taky elektricky ovládanej, díky váha vzduchu je alespoň vypočitatelná, ale tuhle jsem chtěl přelítnout křižovatku a zůstal jsem stát uprostřed, fakt boží

Zkus natankovat na jine pumpe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...