Přejít na obsah

Ranní probuzení :-(


Fery

Doporučené příspěvky

rano se probudim , koukam z okna na moji fabku a okno KO - viz fota , je zbytecne rikat , kdybych ho chytil atd. nic se neztratilo (ani nebylo moc co :-( ) akorat skoda cca dle servisu do 3 tisic :feve: , auto mi uz cca 3 vykradli , dle meho to byl nejaky vozrala , ikdyz nevim nevim :kuk:

post-2680-1205052957_thumb.jpg

post-2680-1205052976_thumb.jpg

post-2680-1205053016_thumb.jpg

post-2680-1205053035_thumb.jpg

post-2680-1205053054_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No, tak to samé mě potkalo minulý týden. Taky v podstatě nic nezmizelo. Dle PČR byl důvodem držák navigace na skle. Rádia už nejsou v kurzu, zato prej frčej navigace. Ta ale byla doma - naštěstí. Sere to teda pořádně, hlavně ty starosti okolo. Chytit toho hajzla, tak se neudržim.

post-11613-1206645629_thumb.jpg

post-11613-1206645642_thumb.jpg

post-11613-1206645653_thumb.jpg

post-11613-1206645665_thumb.jpg

post-11613-1206645679_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ty zmrdi chtěli ukrást asi před 1/4 rokem xenony, takže vylomili zámek u dveří (dementi, kdyby aspoň rozbili sklo) samozřejmě že vorvaný všechno okolo...

Odšroubovali 5 šrobů co drží světla a pak je naštěstí asi někdo vyrušil a utekli... podotýkám že to bylo v půl devátý večer na sídlišti.... Ve škodovce sem nechal šestku za zámek a kliku a dvojku v lakovně. Spoluúčast je bůra takže mi pojišťovna aspoň ten lak zaplatila....

P.S. nejvíc mě pobavili policajti když sem se jich ptal jestli třeba nebudou brát vzorky DNA, nebo otisky ? Že prej jestli vim jak daleko dneska takovej mladej člověku uteče ???

Za nějakou dobu přišel dopis (samozřejmě že sem musel na poštu) abych se dozvěděl, že policie ČR mluvila úplně se všema lidma ze sousedství jestli náhodou nemaj těch mejch 5 šroubů všechny otisky delikventů porovnávala s těma co vzali na místě činu a takovýhle bláboly.... !!!

No na přesdržku fakt !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...