Přejít na obsah

dejte info o pneu..... :-)


Mr.Jackk

Doporučené příspěvky

sháním pneu na léto a našel jsem "Syron N3000" v rozmeru 205/40/17 nebo 215/45/17

tak sem se chtěl jen zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s těmito gumami.

děkuji za odpověď

Jesli můžu poradit tak se drž vyskoušenýho Pirelli,Dunlop, Bridgestone, Continental.... ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozměry a ceny »

Syron N3000

Novinka 2005. Německé ultra high performance pneumatiky. Výborné jízdní vlastnosti, vysoký výkon ve velkých rychlostech. Doporučeno i pro supersportovní automobily. Vzorek pneu je navržen s ohledem na výborné chování na suché a mokré vozovce a na stabilitu v zatáčkách. Při navrhování pneu byly využity praktické poznatky z automobilového sportu. Vzorek pneu je složen z velkých profilových bloků. Pneu mají speciálně zesílenou kostru boku pro zvýšenou odolnost při běžném provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych je osobně nebral. Tady se asi fakt vyplatí si trochu připlatit.

Z těch levnějších 215/45/17 mohu doporučit zn.Federal, pěkný tvar, obsahují silicu, nehučí tolik jako ostatní a drží perfektně na suchu i na vodě

Zkušenost z jedné sezóny.

Předtím jsem dojížděl Micheliny co se dávají seriově na Octavky v rozměru 205/60/15 a proti Federalům tragédie,

hlučné a na vodě nic moc.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sháním pneu na léto a našel jsem "Syron N3000" v rozmeru 205/40/17 nebo 215/45/17

tak sem se chtěl jen zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s těmito gumami.

děkuji za odpověď

Já teda, pokud je za každou cenu chceš, na Octavii bych si rozmyslel to 205/40/17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...