Přejít na obsah

Koberečky textilní


Fire

Doporučené příspěvky

Tak ten druhý odkaz ten je perfektní, úplně podle mých přestav akorát trošku dražší, ale zase bdu mít přesně to co chci a originál. :p

jojo,

já tam mám gumu,vypadá to jako nerez plech profilovanej,zatím mi to nějak na srdci neleží,všem se zatím líbí ale jednou jo,jednou bych je chtěl ale říct před tou mojí bytnou tuhle pálku tak mně zbije :D tak zase nastoupí poloviční pravda jako vždy,no,RS nárazník jsem taky nahlásil o 50% levněji atd atd. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, nevíte náhodou někdo kde ( nebo od koho ) sehnat originál koberce a vanu do kufru krátká octavka I 97? Nechci kupovat uplně nový protože stojej asi 1200 Kč.

Díky

Já se ptal ve škodovce a řekli mi,ře vanu do kufru maj i i neoriginál za 600 (na kombíka) tak snad budou mít i sedan....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take muzete zkusit www.zpv.cz delaji moc dobry autokoberce.

Nemůžu souhlasit, u mě špatná zkušenost.

Koupil jsem si od nich béžové Duramat-přesné s nášlapnou plochou ze stejného materiálu a po půl roce používání je ta nášivka vytrhaná, a to se necítím být nějaká koza co po zemi hrabe.

Samotný materiál sice OK, ale i ty plastové úchytky moc nevydrží.

Poté jsem si za stejnou cenu zde na fóru koupil origo L&K a nesrovnatelně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zdravím chtěl bych se zeptat kde se dají sehnat originalní koberce pro 1 oktavii na všech kobercích musí být uchyty pro cvočky ve předu u řidiče 3 díry u spolujezdce 2 a vzdau na obouch stranach dvě díry na uchycení takhle to mám od koupi jsou to originalní koberce, ale nemuzu je sehnat neví někdo něco? děkuji.

pic_DCA300001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...