Přejít na obsah

Jakou barvu na třmeny?


Petřík junior

Doporučené příspěvky

tiez rozmyslam, ze hodim strmene do farby... len neviem ci cervene alebo cierne... kazdopadne ale na ne pojde zlty napis BREMBO... uvidim este ci vobec budu vidno ked nahodim new kolecka :p

Hele ja du do cerny...mne se zda,ze cervena se hodi na jiny auto nechci aby to vypadalo nak kycovite,ale napis by byl bomba lol

kde se to da sehnat nebo jak to chces udelat?????to prodavaj nake sablony ????ja bych dal M'OViT :p

at to nemam jak opicak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to studoval na vw clubu a doporucukou tyhle http://www.ultimateracing.cz/produkty/b ... y-a-motor/ a nakej prej hammerite

ty sou prej ok a ceny do 400,- tamten prej 110,- tak se poptam u nas a neni co resit.... ;)

Joo a hlavne radne vycistit,odmastit a natrit pripravkem pro nater ;) pokud to nechcete ztuzingovat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koukal na sprej, stál kolem 230,-Kč . Tomu balakrylu nevěřím, musí to přeci odolávat teplotě. Kdysi jsem taky stříkal a jeden sprej mi vydržel na třmeny i bubny. Jinak letos to udělám u SUPíka a uvažuji opět o červený ! :palec2:

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to studoval na vw clubu a doporucukou tyhle http://www.ultimateracing.cz/produkty/b ... y-a-motor/ a nakej prej hammerite

ty sou prej ok a ceny do 400,- tamten prej 110,- tak se poptam u nas a neni co resit.... ;)

Hammerite je barva na zkorodovaný povrch.Byla na to i reklama v telce a myslím že na kopyta to je dobré.Balakryl nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky o tom přemejšlím, ale nevím jakou barvu zvolit. Jakou byste dali k tmavě šedý? :help: Líbí se mi zelená jako má O1RS.

Tyjo ze vy se chcete porad poustet do tejch pestrejch barev mne to pride takovy kycovity na Supa ;) ale tak muj nazor...ja du do cerny premyslel sem o slonove kosti ale ta se ke stribrny nehodi....Tak k ty tvy,ale ta zelena dcl ujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...