Přejít na obsah

Výměna destiček + kotoučů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak jsem to tu celé pročetl a nikdo se nezmiňujete od Zimmerman Sport + desky TExar ... ale jaké? V obchodě kde bych to bral mi k tem sportům doporučil zimmerman desky obyčejné, že prý sport jsou už tvrdé a "nebrzí to "...

Využití: chci aby to brzdilo lépe než orig, Občas rychlejší jízda a nevyhovujcí rychlé vadnutí brzd a malý učinek.

Prosím o rychlé reakce ( mám ted sjeté kotouče a auto na špalku ) :( Sup 2002, rozměr 288*25

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jeste bych mel dotaz k kotoucum a deskam, dostal jsem nabidku na komplet predek zadek ATE za podobnou cenu jako Zimmermany a zajimalo by me zkusenost a kvalita ATE mate nekdo? Diky

Pokud se nepletu tak ATE se montuje v prvovýrobě takže spokojenost a klidně bych do toho šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocitově lepší ti teď samozřejmě řeknu zimmermany.Zdá se mi že nevadnou tak rychle jako ATE ale na druhou stranu přeci jen už je mám na autě přes rok takže to není objektivní srovnání jelikož nemám možnost vyzkoušet obojí naráz.Zimmermany mají výbornou povrchovou úpravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mam jeden problem s kterym bych potreboval poradit ... mam skodu superb r.v. 2006... rozhodl jsem se vymenit brzdove kotouce i s destickama, tak jsem si objednal kotouce Zimmermann, meli by byt primo na superba http://www.hanza-aut...andart/d-70479/ ... nemile prekvapeni me cekalo, kdyz jsem sundal kolo, stary kotouc, a zjistil jsem, ze novy kotouc mi nejde nasadit, jako by novy kotouc mel jiny vnitrni prumer, ale v eshopu jsem nenasel rozliseni podle vnitrnich prumeru, jen podle vnejsich, takze nevim, jestli je atypicky kotouc co jsem si objednal (coz se mi nezda) nebo mam atypicke auto ja :-) nejake tipy ? napadlo me zkusit ten novy kotouc trosku zbrousit abych ho tam nasadil, ale mam strach aby potom nepraskl, nebo jestli ho poslat zpatky a vzit nejaky jiny ...

Editováno: , autor: dreamek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre, ale kdyz si najedes na ty kotouce co jsem postoval jako prvni, jeste nez je rozkliknes (rozumej pri vyctu vsech kotoucu na strance ) , tak na te strance je napsane, ze jsou na superb I, stoji 895kc, ale kdyz je potom rozkliknes, tak je tam napsane pouze Superb II, tak podle ceho se ted mam ridit...?

Editováno: , autor: dreamek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...