Přejít na obsah

Výměna destiček + kotoučů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

nazdar chlapy, mám asi dementní dotaz, ale jak zjistim jakej mám průměr kotouče, jestli je to p288 a nebo p312, asi to budu muset změřit co, budu přezouvat a chtěl bych rovnou udělat přední kotouče, mám vyhlídnutý bremba, byl jsem snima na octě spokojenej, tak bych je dal i na tu mojí limuzínu, ale jsem jelen z toho jaký tam dát, po prolouskání se vláknem to vypadá že 4B0615301B, jelikož vin mam skoro stejnej jak martysp 3U459.... , ale pak mě začal mást ten průměr, díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš za motor a jaky rok a měsíc výroby?

Jinak mužu doporučit SEBA na díly na SuperBa ( http://www.hanza-autodily.cz/ ) má to tam krásně popsáno dokonce i rok....Někde totiž sou odlišne kotouče mezi rokem 2005 a 2006 mrkni se na stránky...

 

Jinak proč každy dává ty vroubkované bremba? Super něco....Nebude to žrát abnormálně desky? přeci jen to je hrana já osobně mam připravene bremba ale normální žadne sport nic tak samo i s deskama Brembo sem zvědav na jejich brzdnou učinnost atd. samozřejmě až se dobře zajedou...Hned přitom měňím i předni gumové hadice ktere mam od Seba značka Meyle německo ks za 195 pasujou jak na octávy tak supy + samozřejmě nová brzdovka do supa s motorem 1,9 vleze 0,8L dle dílenské příručky kdyby náhodou to někoho zajímalo...Do vyšších motorizací nevim kolik vleze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je gól, samozřejmě že mám zrovna 2005(měsíc zjistim jen z velkýho TP že, registrace je říjen, ale výroba nevim), abych já měl něco jednoduchýho, jinak 1.9 96kw AWX

jinak ty sportovní stěma drážkama jsem měl předtim na octavce, kterou mi rozstřelili, a zastavil jsem na půl metru, fakt paráda, destičky zas o tolik rychlejc nemyzeli a brzdilo to dokonale a k tomu to hezky vypadá

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaky desky na miho superba http://www.hanza-autodily.cz/brzdove-desticky-zadni-textar-2355417214/d-70358/ tyhle maj napsano že 



Sirka v mm 87 mm vyska ( v mm ) 53 mm tloustka/sila( v mm) 17,2 mm uzaviraci vystrazny kontakt neni urceno pro uzaviraci vystrazny ukazatel Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2 šrouby třmenů
 

a ty druhy tam maj 

Tloustka/sila 1 [mm] 17 mm vyska 1 ( v mm ) 52,9 mm Sirka 1 [mm]

87 mm

 

 

tak se chci zeptat jestli tam mam ten vystřažny ukazatel dekuju mam rok konec 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove pokud se rozhodnete koupit bezdy a desky od SEBA to je ta stránka co jsme sem poslal asi 4 příspěvky nahoru tak mu zašlete VINko svoje s přesným měsícem a rokem výroby...Ano mělo by to byt ve velkem TP...A on vám řekne co tam dáte...myslim, že ceny ma bezkonkurenční...Bral sem od něj věci za celkem velky peniz a nestěžuji si...

 

superb2006: postuješ odkaz na brzdove desky ktere patři na Škoda Yeti....Co máš za rok vyroby auta a jaky motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

superb2006:

 

predni desky tady http://www.hanza-autodily.cz/desticky-pro-kotouc-288x25-312x25/c-1284/

 

zadni desky tady: http://www.hanza-autodily.cz/desticky-pro-zadni-kotouc-245x10/c-1285/

 

vypadá to že tam neni žadny rozdil v deskách jen kotouč je jinej mezi tim rokem 2005/2006 desky sou pravdepodobne stejne protoze to tam nema udano..Takze desky jsou vzdy stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Když už probíráme brzdy, pořídili jsme si do firmičky malou vychytávku.

S tímhle trvá výměna destiček na obou předních/zadních kolech max 30minut a to si ještě mezitím vyvážíme v klidku kola a vyhulím cigáro. Mohu jen doporučit

post-79770-0-11834800-1377534472_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

posla lsem ti čislo ted :-) klidne brnkni hned :-) a domluvime se :-) pač newim v kolik ráno máš představu :-) mě to je celkem jedno v kolik zítra :-)

 

edit: pokud nezavolas ted tak urcite posli do sz. tel číslo... nezname cisla se mi nechteji zvedat :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

chlapi, da sa skombinovat novy kotuc so starsimi platnickami na predne kolesa? kotuc dam ate a platnicky mam zanovne, ale na starom kotuci a teda aj na platnickach su asi 1mm hlboke drazky. Daju sa taketo platnicky este pouzit? Chcelo by to asi nejako zbrusit ze? Platnicky mam original, boli celkom drahe a nechcem ich vyhadzovat, no musim vymenit kotuce..

Daju sa tie platnicky este pouzit?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo kotouč ma 25mm dle priručky se má měňit kotouč když jeho tloušťka bude pod 23mm čili 2 mm to zhobluje a papáá... Ale dle skušeností ostatních lidí atd. je možne mít kotouč klidně i 21 a nic mco se nestane ale otázka je jak se to bude chovat při prudkem brždění ye 100 na 0 :-) Jinak staré desky nech oni se prispusobi kotouči proste se sjedou dle kotouče pokud jsou měkkčí jak kotouč :-) Ale pak otázka zní jestli se ti to chce znova rozdělávat kvuli deskám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...