Přejít na obsah

Baterie na klíčích s dálkovým ovládáním


iks

Doporučené příspěvky

Tak dneska se u mě stavil "666dia" a vyzkoušel můj ovladač a zjistil,že vůbec nevysílá . Ještě jedou bych mu chtěl poděkovat! Teď aspoň vím na čem jsu.

Do teď nebyl nikdo schopnej zjistit co stím vlastně je. Tak,že díky mooooc!

Kdyby ste měli někdo podobnej problém,můžete se na něj abrátit! Doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptám se čím je způsobeno že mi baterie v klíči s dálkou vydrží cca týden... pak ovladač přestane vysílat (nerozsvítí se červená dioda) a po výměně baterie opět cca týden funguje... mám O1 2001 a orignál nesklopný klíč s dálkou

taktéž mám hodně malý dosah dálky, musím být v podstatě úplně vedle auta...

a ještě: přestaly mi před časem blikat blinky při otevření a zavření dálkou...

Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mám jeden klíč přizpůsobený, druhý nefunguje. Zkoušel jsem to jak podle manuálu k autu (nic), tak i podle tohoho postupu by Vaša / Rolbař. Výsledek je opět (téměř) na nic. Zamkne auto cca 1 z 10 pokusů, a to jen, když stojím těsně u auta. Neodemkne vůbec. Baterie jsou tam nové. Synchronizaci jsem dělal přes zámek kufru, ostatní jsou ven. Startovat s ním jde v poho. Je to auto 10/2000, DO v nesklopném klíči, 433 MHz.

Čím to může být - že by vadná tlačítka na klíči?

Nebo je potřeba synchro přes VAG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Už jsem se na to díval zezhora zespoda, ale pořád se nemůžu do ovladače dostat. Prolezl jsem tu kdeco a podle všeho, tohle je ta nejsnažší část - ale mě to nejde :wacko: ! Říkám si, že do servisu s tím je blbost - přece si vyměním aspoň baterku v ovladači, ale zatím to tak moc nevypadá :) Tak vyzkoušejte poradit, jak to otevřít, ať si tu baterku můžu vyměnit - díky! :kol-49:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky mám problém s ovládáním (O1 1998 TDI 433MHz, 5FA 007 680 dvoutlačítkový). Jednou při vylízání s auta už jsem nezamknul. Vzal jsem druhý a zdálo se, že funguje, ale druhý den začal blbnout taky. Typicky ráno jsem neodemčel, ale v průběhu dne už OK. U obou jsem vyčistil mikrotlačítka a dal nové baterky. Zasynchronizoval a cca 2 dny se zdálo, že fungují. Potom opět nespolehlivé, jednou funguje na 10m, podruhé to musím dávat až na okýnko a mačkat několikrát. Jeden ovladač už jen odemyká, přitom ledka bliká, tlačítka spínají dobře. Odběr při zamykání 5mA, odemykání někdy 2mA, takže asi nevysílá. Někdy, když hodmě stisknu, tak zafunguje, ale tlačitkem to není, spíš studeňák. Skoro mám pocit, že vyhnívá i přijímač v autě, protože když náhodou fungují na 10m, tak většinou oba, a když je to slabé, tak taky oba. Ve škoda servisu mi řekli, že si na analýzu vezmou 3 dny a žádný tester ovladačů prý nemají. Ale jinak byli milí :)).

Mám dotazy:

-Je ovladač jedinečně naprogramovaný, nebo můžu koupit jiný starý a stačí jen zasynchronizovat ?

-Kolik může asi stát origo náhradní ovladač od Škodovky?

-Nemá někdo schéma ovladačů/ přijímače? Jsem elektronik, nejspíš bych botu našel.

-Mám se na to vykašlat a koupit nějakou novou komletní dálku ? Včetně planžet se zdá se dá sehnat od cca 1300kč. -

Nese to nějaké problémy? (Obrovský vystřelovák se mi třeba vůbec nelíbí.)

Předem dík za všechny tipy.

Jsem od Brna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém.

-můžeš koupit starý funkční a nakódovat

-ve škoda servisu jsem platil 1414kč za novou dálku.

Řešil jsem to novým ovladačem, nebavilo mě se s tím vztekat.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar poradí mi někdo? Mám 2 klíče s DO (TDI 2001 klíč -2tlačítka) , 1 klíč jde bez problémů a na 2 nejde dálka(baterka je OK).Potřeboval bych to asi nějak sesynchronizovat (mám všechny zámky vylomené/zaslepené) tak bych na to šel asi přes VAG (mám 409.1 a kabel) ale moc s tím neumím.Poradí někdo jak to provést ?? dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden klíč - viz foto. Výjmečně mi jde dálkové ovládání. (přes dveře odemykání funguje). Můžete mi poradit co s tím může bejt. Baterie jsem měřil a jsou ok. Mám pouze jeden kus tak i proto to řeším. Kolik by stál novej originál nevíte? Prosím porad´te. Dík

post-22323-1221159238_thumb.jpg

Editováno: , autor: tomasz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomascz: 1)vyměnil bych baterku (CR2032) - měřil, neměřil stojí 30,-Kč tak bych to zkusil

2)pokud by to nechodilo zvažoval bych spíš koupit alarm kterej ti dodaj i s DO (pokud nechceš další přivěšek na klíče tak prodávaj třeba s vystřelovákem kde je DO součástí klíče)

3) klíč jen na otvírání ti vybrousej za 100,- v každým zámkařství

4) kdybys vyměnil baterku a chtělo to nakódovat (já byl rychlej tak to nechtělo) tak bych nechal vybrousit klíč v zámkařství abys měl 2 který potřebuješ na kódování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomascz: 1)vyměnil bych baterku (CR2032) - měřil, neměřil stojí 30,-Kč tak bych to zkusil

2)pokud by to nechodilo zvažoval bych spíš koupit alarm kterej ti dodaj i s DO (pokud nechceš další přivěšek na klíče tak prodávaj třeba s vystřelovákem kde je DO součástí klíče)

3) klíč jen na otvírání ti vybrousej za 100,- v každým zámkařství

4) kdybys vyměnil baterku a chtělo to nakódovat (já byl rychlej tak to nechtělo) tak bych nechal vybrousit klíč v zámkařství abys měl 2 který potřebuješ na kódování

Koupil jsem nové baterky sice 2016, měřil jsem je a dohromady maji 6,3V, na starých baterkách bylo 5,7V.

2032 by měli dohromady asi 6mm a ty si myslím že by tam nevešly dát, tak jsem koupil ty co tam byly 2016.

Ale nefunguje stále centrál na DO, nastartovat auto jde, nic jsem nekódoval.

Takže jsem zklamanej. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomascz: Já tam mám teda jen 1 baterku CR 2032

- zkusil bych to nakódovat ale na to potřebuješ ten druhý klíč - tan bych nechal udělat v zámkařství, pak bych dal origo klíč do zapalování (zapnout), vybroušenej do dveří a při odemykání ve dveřích zmačkneš tlač. DO na odemknutí a pak zamkneš a na DO zmačkneš tlač. na zavření viz popis někde tady ve fóru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...