Přejít na obsah

Konac platnosti LPG


Michal.Kili

Doporučené příspěvky

Zdar. Mám dotaz. 27.5.2008 mi končí platnoct LPG (platnost nádrže po 10 letech) v mém Faťu. Někde jsem se dozvěděl, že se dají provést tlakové zkoušky, ale na nějakých stránkách jsem se dočetl, že to není možné a že se musí namontovat celá nádrž i se vším všudy. Tak jak to sakra je? Sem z toho trochu mimo. A další dotaz se týká mé technické. Tu mám provést do 24.4.2008, ale ta nádrž na LPG končí o měsíc později. Jak to bude teď s tou technickou? Díky za odpovědi.

Zdar a sílu všem Škodovákům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Mám dotaz. 27.5.2008 mi končí platnoct LPG (platnost nádrže po 10 letech) v mém Faťu. Někde jsem se dozvěděl, že se dají provést tlakové zkoušky, ale na nějakých stránkách jsem se dočetl, že to není možné a že se musí namontovat celá nádrž i se vším všudy. Tak jak to sakra je? Sem z toho trochu mimo. A další dotaz se týká mé technické. Tu mám provést do 24.4.2008, ale ta nádrž na LPG končí o měsíc později. Jak to bude teď s tou technickou? Díky za odpovědi.

Zdar a sílu všem Škodovákům

Ahoj no já když měl fáčko s lpg,tak mi taky končila platnost bomby.A technikem jednoho servisu mi bylo řečeno,že se musí komplet vyměnit,protože razitko tlakové zkoušky pokud to vůbec někdo dělá(na něco podobného) nedostanu.A mluvil pouze o výměně nádrže ničeho jinýho.

Pokud ti platnost končí po technicky tak bych to asi neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...