Přejít na obsah

Kde nakupovat pneumatiky online?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Odporúčam Pešíčka, teda www.pneu-servis.cz alebo www.aaa-pneu.sk -_-

Pred zimou sme odtiaľ objednali naraz 9 sád pneumatík, dokonca pán Pešíček volal, že či sme sa nepomýlili pri objednávaní. Gumy došli do 3 dní, pekne kuriérom, všetko úplne bez problémov.

Tiez odporucam uz som stade bral 4 pary a vzdy to stihli do tyzdna a hlavne najlacnejsie co som na slovensku mohol zohnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem ušetřil na pneu tak jsem dnes nechal v "super" pneuservisu Barum. Přezutí 4 pneu 1300,-Kč, blil bych

Kdes přezouval ??? To museli dělat snad mechanici od ferari za ty love ??? Já přezouval naproti Rohlenky a přehození letní gumy za zimní na elektron i s vyvážením za 170 Kč jedno kolo. A po Brně se to motá taky kolem 700 Kč (podle závaží). Dneska už se nedá vlest jenom do jednoho obchodu když mají všude jiný ceny.

BARUM nebrat ani gumy !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem ušetřil na pneu tak jsem dnes nechal v "super" pneuservisu Barum. Přezutí 4 pneu 1300,-Kč, blil bych

Doporučuji popojet do menšího městečka (cca 10.000 obyvatel v okolí), kde jsou alespoň 2 až 3 pneuservisy.

Pak se dá pořídit kompletní přezutí, vč. vyvážení a likvidace starých pneu (4 ks) do 430,- Kč.

Jinak pneu doporučuji kupovat jen zde:

pneunet.cz a nejlevnejsipneu.cz

Obojí osobně vyzkoušeno a bez problémů. A ZA NEJ CENY NA INTERNETU.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barum na Kšírové, já dělám asi sto metrů od nich, tak volba byla jasná- příští volba je taky jasná fuck

Soused dělá hned před BARUMem v tom servisním centru. Když jsem sháněl gumy (jak zimní tak i teď letní) a on mě řekl ceny za který je od (přes) něho můžu mýt tak sem se nestačil divit !!! NEBRAT - i podle cen co mají na Netu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden:

Středa 14 hod - objednáno 4x Bridgestone ER300 185/60 R14 v AutoTip Jihlava (objednají z www.nejlevnejsipneu.cz, cenu jsem předtím vyemailoval opravdu nejnižší)

Čtvrtek 11 hod - telefon, gumy jsou na servisu

Čtvrtek 14 hod - jedu domu pro disky

Čtvrtek 15 hod - červená Oktávka schovaná za zahradou (moje auto jelo 65-70tacho ve vsi), asi jen foto, uvidím

Čtvrtek 16 hod - pneu jsou vyvážený na diskách cena 4x 1165 + 4x 100 Kč

Celkový čas 26 hod

Editováno: , autor: MichalJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já teď udělal blbou zkušenost s nejlevnejsipneu.cz Objednal jsem pneumatiky uváděné jako na skladě. Druhý den mi přišel e-mail s předmětem, že je objednávka vyřízena a zboží expedováno. V textu, na konci e-mailu, jsem se ale dozvěděl, že zboží odešlou 26.10 (objednávku jsem dával cca 8.10.).

Když jsem je slušně upozornil e-mailem, že jejich e-mail i inzerce skladového zboží je slušně řečeno zavádějící, odpověděli do druhého dne ve smyslu, že je text e-mailu naprosto v pořádku.

Pneumatiky přišly cca za tři týdny. Horší ale bylo, že jde o rok staré kusy - výroba 36. týden 2008. Přemýšlím, že je vrátím, bohužel to znamená jet s nimi nejspíš do Volar (pro mě cca 150km). Náklady na benzín, čas, atd ....

Dlouho jsem zvažoval, jestli mám pneu objednávat u této firmy - odrazovalo mě, že sídlí na Václavském náměstí v Praze. Měl jsem poslechnout intuici :(

Jinak pneumatiky u nich byly skutečně nejlevnější - mám rozměr 215/45 R18 V XL a ostatní e-shopy měly cenu cca o tři čtyři stovky na kus dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...