Přejít na obsah

Zadní stahovačka


houbos

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Mám problém se stahováním oken. Stalo se mi to při těch hicech co byly v červnu-červenci. Stáhl jsem obě zadní okna naráz až dolů a potom už nešly vytáhnout nahoru. Ozvalo se křupání plastů a od té doby mám podložené skla ve dveřích latěma. Ví někdo, kde seženu plastové úchyty nebo jezdce do stahovaček oken ? Mám 1.8T 9/99 sedan.

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Mám problém se stahováním oken. Stalo se mi to při těch hicech co byly v červnu-červenci. Stáhl jsem obě zadní okna naráz až dolů a potom už nešly vytáhnout nahoru. Ozvalo se křupání plastů a od té doby mám podložené skla ve dveřích latěma. Ví někdo, kde seženu plastové úchyty nebo jezdce do stahovaček oken ? Mám 1.8T 9/99 sedan.

Děkuji za odpověď.

Ty plastový úchyty nemá cenu měnit. Je lepší sehnat si novější stahovačky , ty už nepraskají. Sice dražší, ale vyplatí se to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobný problém stáhnul jsem zadní okno a bouchnul dveřma a okno zmizelo ve dveřích, rozdělal jsem to a byl tam prasklí plastoví držáček chtěl jsem koupit nový ale řekli mi že už se nevyrábí (octavie 99) a prodali mi novější s tim že si musím koupit i nový držák na sklo aby to pasovalo, dal jsem to všechno dohromady a je to v pohodě. Cena cca 600kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobný problém stáhnul jsem zadní okno a bouchnul dveřma a okno zmizelo ve dveřích, rozdělal jsem to a byl tam prasklí plastoví držáček chtěl jsem koupit nový ale řekli mi že už se nevyrábí (octavie 99) a prodali mi novější s tim že si musím koupit i nový držák na sklo aby to pasovalo, dal jsem to všechno dohromady a je to v pohodě. Cena cca 600kč

O.K. Kde jsi to sehnal ? Servis Škoda či nějaké náhradní díly ? Páč tady u nás není nikdo schopnej nebo ochotnej něco takovýho sehnat. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobný problém stáhnul jsem zadní okno a bouchnul dveřma a okno zmizelo ve dveřích, rozdělal jsem to a byl tam prasklí plastoví držáček chtěl jsem koupit nový ale řekli mi že už se nevyrábí (octavie 99) a prodali mi novější s tim že si musím koupit i nový držák na sklo aby to pasovalo, dal jsem to všechno dohromady a je to v pohodě. Cena cca 600kč

O.K. Kde jsi to sehnal ? Servis Škoda či nějaké náhradní díly ? Páč tady u nás není nikdo schopnej nebo ochotnej něco takovýho sehnat. Díky za odpověď.

Podívej se do sekce bazar, tam určitě něco bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

lidi mam stejnej problémek .... ráno du k autu - je zamlžený a protože sem byl línej tak sem klíčkem spustil všechny okna - mam celou v elektrice a bum levý zadní vokýnko mi zajelo kupodivu hodně rychle .... tak místo toho kam sem chtěl jet sem mazal do garáže a rozebíral a rozebíral .... nakonec sem to rozebral po nějaký době a kouknu na to a tam nejakej malej plastovej nesmysl co drží podle mě dvě věci na jednou uplně rozpadlej ... jel sem do škodovky a tam mi ukazoval katalog a já mu povídám že ten kousek co mi ukazoval není ten kousek co se mi tam očividně rozpadl ... co stím ? nabídnul mi ať koupim celej ten vnitřek ale do toho se mi nějak nechce ... poradíte mi pls někdo ?

Editováno: , autor: Kmike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj všichni mám v tom tročku zmatek, tak prosím o radu, chybí mi v autě na zadních dveřích vnitřek elektriky, mám tam jenom konektor, tak scháním všechno do dveří, ale dotaz mám z jinýho soudku mám nabídku na koupi stahovačky z auta r.v 98 já mám 97 pujde to tam?Mám komfort 1G a nejsem si jist zda to v 98 nebyla už 2,5G, další věc je je to na fotce všechno komplet, abych to jenom prdnul na konektor a fungovalo to, nějak si nejsem jist jestli tam vidím řídící jednotku do dveří, díky za odpověď

post-11798-1205682429_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo vím, tuhle jsem sehnal za 600,- komplet, zkusím to a uvidím, když to chodit nebude pošlu ji dál, nákup z aukra

jaké je na ní číslo ? musíš mít něco jako xxx xxx 811 (812) x

a hned ti řeknu, jestli pojede, pokud máš jinou generaci, tak to ani nezkoušej připojit, může to přetížit CAN a zhebnout komfortka

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, jak začlo šajnit sluníčko, tak okna padaj dolu, na aukru jsou za slušný peníz ;)

nebo jestli by ti stačil ten plast? možná ho někde mám

Tak, tak. Během 1,5 měsíce mi odešli na pravé straně obě stahovačky! Tu přední jsem už dávno koupil novou za 1570,-. Na tu zadní jsem se zatím vykašlal. Tak si myslím, že nastal čas s tím něco udělat.

Nejsem si jistý, jestli ty starý r.v. 97 stahovačky jdou opravit jen tím plastem. Nebo to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak. Během 1,5 měsíce mi odešli na pravé straně obě stahovačky! Tu přední jsem už dávno koupil novou za 1570,-. Na tu zadní jsem se zatím vykašlal. Tak si myslím, že nastal čas s tím něco udělat.

Nejsem si jistý, jestli ty starý r.v. 97 stahovačky jdou opravit jen tím plastem. Nebo to jde?

Musíš sehnat plast který Ti půjde do uchycení skla, ty nové plasty mají i nové uchycení skla!

já sehnal kostičky v autodílech Krč a zjistil jsem že se dovážejí z Polska, tak jsem tam najel a tady je katalog!

http://www.romix.pl/pdf/katalog_romix_dzia..._seat_skoda.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jaké je na ní číslo ? musíš mít něco jako xxx xxx 811 (812) x

a hned ti řeknu, jestli pojede, pokud máš jinou generaci, tak to ani nezkoušej připojit, může to přetížit CAN a zhebnout komfortka

Tak mi to přišlo na motorku je jenom 101 315 - xxx 770 a ba ty jednotce 101451 -200 05 0767 10 HW1.03 SW2.2 nic jinýho na tom nejni pujde to teda na 1G nebo ne?Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak. Během 1,5 měsíce mi odešli na pravé straně obě stahovačky! Tu přední jsem už dávno koupil novou za 1570,-. Na tu zadní jsem se zatím vykašlal. Tak si myslím, že nastal čas s tím něco udělat.

Nejsem si jistý, jestli ty starý r.v. 97 stahovačky jdou opravit jen tím plastem. Nebo to jde?

Škodovka prodává ty uchytávací plasty jako náhradní díl jen na stahovačky facelift, ty zesílené a odolnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...