Přejít na obsah

(OI) Škoda Symphony


Doporučené příspěvky

Mám problémy s tímto rádiem v OI (1U0035156D). Předcházelo tomu opakované vybíjení baterky. 7-10 dní zamčené auto v garáži a baterka byla vybitá. Problém jsem spojoval s nově nainstalovaným alarmem. Teď mi ale známý zjistil, že to vybíjí rádio. V klidovém stavu se u něj zvýší odběr až hrubě přes 100 mA. Rád bych se zeptal, jestli se někdo s podobným problémem nesetkal a jak ho případně řešil. Ještě bych dodal, že se to známý snažil všelijak nakódovat, ale neúspěšně. Rádio se zapíná a vypíná klíčem.

Editováno: , autor: Tomas_TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez rádia to dělá taky ? Co to znamená "až hrubě přes 100mA" - 500; 1000; 150 ? Jinak jsem se setkal s tím, že radio (neorigo) vybíjelo baterii a byl to špatný kondenzátor, resp. nějaká divná montáž.

až 150 mA. Bez rádia jsem to zatím nezkoušel. Dneska ještě další kamoš přes VAG upravil komunikaci s ŘJ a uvidíme. Rádio by mělo být zapojeno standardně. Funguje multif. volant i zobrazování na Maxidotu.

Editováno: , autor: Tomas_TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nektera origo radia a symphony taky, myslim, maj funkci, ktera pri vypnutem klicku "posloucha" radio a pripadne dopravni hlaseni nahraje do vnitrni pameti. Tahle funkce zere baterku docela dost, nemas to nahodou zapnuty? U Bety, co jsem mel se to jmenovalo TIM a na displeji se to zobrazilo vzdy po vytazeni klicku, ale jen na nekolik vterin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektera origo radia a symphony taky, myslim, maj funkci, ktera pri vypnutem klicku "posloucha" radio a pripadne dopravni hlaseni nahraje do vnitrni pameti. Tahle funkce zere baterku docela dost, nemas to nahodou zapnuty? U Bety, co jsem mel se to jmenovalo TIM a na displeji se to zobrazilo vzdy po vytazeni klicku, ale jen na nekolik vterin.

Konečně mám jiný kus rádia a jsem zvědav, jestli se tím problém vyřeší nebo ne. Rádio mám od včera. Toho TIM jsem se nikdy nevšimnul, ale zaměřím se na to.

Editováno: , autor: Tomas_TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...