Přejít na obsah

COMMING HOME


tomina

Doporučené příspěvky

Díky za pochvalu :rolleyes: , čekal jsem na tvůj praktický test -_- , ale hlavně - řešili jsme bydlení, stěhovali se na sídliště... a už mi tu nějaké hovadu zničilo lak kapoty, prostě si odložil zavazadla a pak je tahal k sobě :kol-22: . Kdyby mi to někdo vykládal, tak neuvěřím... soráč za :kol-74:

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Muzete mi sem prosim napsat jak vlastne coming/leaving home presne funguje, teda jaky jsou podminky pro to aby se funkce aktivovala. Jsem z toho magor, za jakych podminek teda funguje jak coming home a kdy leaving home, neco ze mam brnknout dalkovyma nez vystoupim jsem pochopil, ale potrebuju co nejpresnejsi popis techhle funkci, jak dlouho to ma svitit? Popis prosim jen u origo ,kdo ma karu s temahle funkcema uz z fabriky? Diiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je presne to co uz vim. Chci vedet jak PRESNE to ma fungovat. comming i leaving home. Treba pro pripad, ze bych si to chtel zkonstruovat treba na mikroprocesoru. chjo

Mozna do toho dam mraky casu, a budu lempl a zase mi to nekdo ukradne stejne jako trippling kdysi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A leaving home je podmineny tim, ze bylo predtim pouzito coming home? Neb mi pripada divny svitit po kazdym odemceni auta, na druhou stranu zase kdyz prijedu za tmy, neni receno, ze budu odjizdet taky za tmy. Idealni by teda byl opravdu ten snimac svetla, tim se to ale zkomplikuje.

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nevim, jak jsou na tom kluci, ale ja vytvarim jako bakalarskou praci takovy modul, ktery bude urceny hlavne pro Octavie, Superby a Fabie (pripadne podobna koncernova auta). Bude se starat o automaticke zapinani svetel na zaklade informace z cidla svetla - zapne bud denni nebo hlavni svetla, samozrejmosti bude i comming a leaving home, pripadne i tunnel light. V horizontu nekolika tydnu budu mit nekolik funkcnich kousku a budu potrebovat par dobrovolniku, kteri by byli ochotni si to namontovat do auta a tim mi pomoci odladit software. Automatika by mela fungovat podobne jako treba u nove Octavie, s tím, že napravím pár věcí, které mi přijdou nelogické, např.: pokud se svetla rozsviti po odemknuti auta DO (leaving home) zustanou svitit celou dobu tedy i po otevreni dveri (u nove Octavie zhasnou po otevreni dveri a rozsviti se po zapnuti klicku - zbytecne namahani xenonu) atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jak jsou na tom kluci, ale ja vytvarim jako bakalarskou praci takovy modul, ktery bude urceny hlavne pro Octavie, Superby a Fabie (pripadne podobna koncernova auta). Bude se starat o automaticke zapinani svetel na zaklade informace z cidla svetla - zapne bud denni nebo hlavni svetla, samozrejmosti bude i comming a leaving home, pripadne i tunnel light. V horizontu nekolika tydnu budu mit nekolik funkcnich kousku a budu potrebovat par dobrovolniku, kteri by byli ochotni si to namontovat do auta a tim mi pomoci odladit software. Automatika by mela fungovat podobne jako treba u nove Octavie, s tím, že napravím pár věcí, které mi přijdou nelogické, např.: pokud se svetla rozsviti po odemknuti auta DO (leaving home) zustanou svitit celou dobu tedy i po otevreni dveri (u nove Octavie zhasnou po otevreni dveri a rozsviti se po zapnuti klicku - zbytecne namahani xenonu) atd.

jenže tam je to umyslně protože tu funkci leaving home si muže v pal. počítači (nebo jen kodováním nevim přesně dělám už u jiný značky než je Škoda)každej nastavit jak chce aby dlouho svítila nebo nesvítila vubec proto má každá funkce svuj kanál v diagnostice i denní svícení bylo volitelný než bylo povinný bylo jen na zákaznících jestli ho chtěj nakodovat nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jak jsou na tom kluci, ale ja vytvarim jako bakalarskou praci takovy modul, ktery bude urceny hlavne pro Octavie, Superby a Fabie (pripadne podobna koncernova auta). Bude se starat o automaticke zapinani svetel na zaklade informace z cidla svetla - zapne bud denni nebo hlavni svetla, samozrejmosti bude i comming a leaving home, pripadne i tunnel light. V horizontu nekolika tydnu budu mit nekolik funkcnich kousku a budu potrebovat par dobrovolniku, kteri by byli ochotni si to namontovat do auta a tim mi pomoci odladit software. Automatika by mela fungovat podobne jako treba u nove Octavie, s tím, že napravím pár věcí, které mi přijdou nelogické, např.: pokud se svetla rozsviti po odemknuti auta DO (leaving home) zustanou svitit celou dobu tedy i po otevreni dveri (u nove Octavie zhasnou po otevreni dveri a rozsviti se po zapnuti klicku - zbytecne namahani xenonu) atd.

To cidlo svetla bude kde ? Kolik to caa bude stat a jak velke to bude ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna pro efekt je to dobry, ale v praxi bych rekl ze 12s a 15s je malo. Navic aby se dalo omluvit o "opravdovem" coming a leaving home, musi to reagovat na intenzitu osvetleni..

coming a leaving home, musi to reagovat na intenzitu osvetleni.. svítí stejně jak v noci tak ve dne reguluje se jen doba u orig. je myslim max 2minuty (nejsem si jistej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...