Přejít na obsah

Demontáž panelu okolo rádia a Climatronicu


Pítr

Doporučené příspěvky

Jasně, otevři popelník a odspoda za to zatáhni - no a potom hezky stejnoměrně ať se ti to nekroutí to tahem vycvakneš. Nahoře nad rádiem to drží docela dost, tak se toho neboj, ale na druhou stranu za to zaber rozumně, ať to nezlomíš (když mi kradli Nexuse, tak za to zabral a prostě ten rámeček přelomil, ale myslím že mu to bylo asi celkem jedno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

potřeboval bych demontovat panel okolo rádia a Climatronicu. Jak na to a jak ho při demontáži nezničit?

Pítr

Přesně, jak píšou kolegové, začít odcvakávat od spodu. Jen si dej bacha v té horní části, tam je ten rámeček nejslabší a mohlo by to tam prasknout.

post-1987-1206373607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste si dej pozor na popelnik, az budes sundavat ten ramecek, pri vetsim tlaku na vicko popelniku se Ti muze stat to co pri jedne demontazi mi, ze jsem si ulomil takovy malinkaty cudlik vevnitr popelniku a pak nejde zavirat. Novy stoji neco okolo 1700 Kc +-, ale neboj da se to opravit doma na kolene a pak uz je to vecne a nemas co zlomit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste si dej pozor na popelnik, az budes sundavat ten ramecek, pri vetsim tlaku na vicko popelniku se Ti muze stat to co pri jedne demontazi mi, ze jsem si ulomil takovy malinkaty cudlik vevnitr popelniku a pak nejde zavirat. Novy stoji neco okolo 1700 Kc +-, ale neboj da se to opravit doma na kolene a pak uz je to vecne a nemas co zlomit.

jojo..ten "čudlík" jsem měnil jak nahoře ve schránce(teď výklopná navigace),tak vzadu u funkčního paketu pro Jumbo-Box...natavený hřebík a lepidlo vše spraví :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo..ten "čudlík" jsem měnil jak nahoře ve schránce(teď výklopná navigace),tak vzadu u funkčního paketu pro Jumbo-Box...natavený hřebík a lepidlo vše spraví :)

Ja jsem to vyresil tak, ze jsem misto toho "cudliku" vrtnul malou dirku a nasrouboval maly samorezny sroubek (mista tam je dost i te umele hmoty), ktrey jsem na konci zabrousil do odpovidajiciho tvaru te umele hmoty a chodi to uz asi 1/2 roku bez problemu a ten sroubek se uz nezlomi a myslim ze je to na vecnost (a ani se nemuselo nic lepit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to vyresil tak, ze jsem misto toho "cudliku" vrtnul malou dirku a nasrouboval maly samorezny sroubek (mista tam je dost i te umele hmoty), ktrey jsem na konci zabrousil do odpovidajiciho tvaru te umele hmoty a chodi to uz asi 1/2 roku bez problemu a ten sroubek se uz nezlomi a myslim ze je to na vecnost (a ani se nemuselo nic lepit).

nj..jenže hřebík není vidět, hlava šroubku jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj..jenže hřebík není vidět, hlava šroubku jo :D

Bylo tam dost mista (ono je to stejne schovane tak to nikdo nevidi), ale i tak jsem tu hlavu zapustil tak ze neni nic videt. Nerikam ze tvuj system opravy je spatny, jen jsem dal radu pro nekoho kdo to bude potrebovat a pak si muze vybrat jak to opravi. Cim vic hlav tim vic .....!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Přesně, jak píšou kolegové, začít odcvakávat od spodu. Jen si dej bacha v té horní části, tam je ten rámeček nejslabší a mohlo by to tam prasknout.

jeste by me zajimalo, kdyz uz mam dolu ten plastovej ramecek kolem radia jak to radio vytahnu ven? prej jsou tam nejake srouby, ale ja tam zadne nevidel? drzi to jak prilepene...mam to stejny co ty na te fotce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...