Přejít na obsah

Nestartuje


brejd

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Ahojte,mam felicii 1.3MPI rok 2000,tak začnu do prace jsem odjel normalne,jdu z prace do auta,sednu do auta-normalne nastartovalo ale nešli sterače ani topeni ani pot.svetla,po chvilce jsem zastavil s kamošem na benzince na cigo a nešlo my vyndat kliček ze spinačky,tak jsem tomu malinko pomohl a neco tam prasklo,a pak už nešlo ani nastartovat,pak mne kamoš roztlačil a doma jsem to chcipnul pres pojistky(vim lama),takže jsem koupil novy el.spodek spinačky vymenil a nejde to vubec nastartovat,je slyšet jenom čerpadlo jak taha a to je vše,když to chci nastartovat v od polohy I - II tak se objevi jen červeni vykričnik v kroužku. diagnostika hlasila chybu řidici jednotka zablokovana ale pak jsem tu chybu vymazal a ted už se neobjevuje. dejte my prosim vas naky typ ?????,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Po včerajsej burke mi najprv trochu zatopilo poistky tak trosku blbli stierace pri zapnutych svetlach a potom som v pohode dosiel domov odstavil auto

rano idem startovat a otocim klucom a zacalo mi ako sialene cvakat rele alebo co to je c104 sedy stvorec je to za nadrzkou na ostrekovace.okolo toho mi preblikuje aj kontrolka prednych hmloviek aj ked ich nemam. auto ovsem nestartuje ani netoci. felicia 1.9 D rv96

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Jinak vcelku nechápu, jak se ti u Felicie dostala do pojistek voda.

to já chápu zase naprosto jasně, je to bolest Feldy, voda se dostává přes těsnění př.skla, nebo už má spodní lem okna natolik urezlý, že mu voda pak nateče tím spodkem. Sáhni na ten molitan za kastlíkem, uvidíš že bude nacuclý jako sfiňa a od něj už k pojistkovému boxu není věru daleko. Ještě když jsem měl Feldu, tak manželce během 20 min. průtrže to také vyplavilo pojistkovku a když pak chtěla večer odjet z práce, tak byla totálně vyšťavená baterka, prostě vyskratovaná zaplavením pojistek. Takže lano to jistilo :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop hosi tak dosiel niekto kto sa do toho rozumie a ja uplny laik takze :p vytopene poistky voda robila v podstate vodic a vyskratovalo baterku to cvakanie prestalo po pripojeni normalneho napatia. on to vysvetloval takto ze cvakalo to kvoli tomu lebo nemalo dostatok prudu nato aby to zoplo. problem solved diki za podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

DOBRÝ DEN.

U FELICIE 1,3MPI V PRVNÍ POLOZE KLÍČKU SE NEROZSVÍTÍ KONTROLKY MAZÁNÍ A RUČNÍ BRZDY,NEJDE VENTILÁTOR A NENÍ SLYŠET ČERPADLO. V DRUHÉ POLOZE KLÍČKU MOTOR TOČÍ,ALE NENASKOČÍ.MYSLÍM,ŽE TO JE NĚKTERÉ Z RELÁTEK V POJISTKOVÉ SKŘÍŇCE,ALE NEVÍM KTERÉ.MŮŽE NĚKDO PORADIT :kol-26:

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název vlákna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Vypni si Caps Lock.

2) Na webu http://www.ulozto.cz   si najdi dílenskou příručku pro feli.

3) V příručce si najdi pozici relé označenýho "kontakt X".

 

n) pokud umíš s měřákem, postupně vytahuj relátka z desky a zkoušej je napojit drátem přímo na baterii - a proměřuj, jestli jim správně spínají a rozpínají kontakty.

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem možno v tomto prípade trepnem vedla ale na forde som mal podobný problém a bolo to v spínačke dnu bol taký trojkontakt na strunkách a ten bol rozbitý tak som to urobil na kolískové spínače a štart na tlačítko ale na feldu isto zoženieš všetko ale určite najprv premeraj kam teče a kam už nie prúd ako písal skúsenejší kolega nadomnou

ekar kontakt X nie je len prúd spínaný klúčom napr na rádio? spínaný prúd v polohe 1 nie je označený číselkami?

Editováno: , autor: tuttinko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...