Přejít na obsah

Poradí někdo?


M-a-r-e-k

Doporučené příspěvky

Můžete, prosím, popsat, jak to víčko bezpečně z palubovky vytáhnout ?

Je to jednoduché, zespod jak je zaoblené strčíš šroubovák nejlépe přes hadr ať se nepoškrábe a odcvakneš. Pak odchlípneš a šroubovákem vycvakneš i západku co je nahoře. Můžeš ochlípnout i víc ať se k té horní dostaneš, celkem drží a nepraskne.

Editováno: , autor: M-a-r-e-k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nemá nekdo zkusenost s drzakem na telefon do teto krytky? Chtel bych nekam umistit drzak na telefon a libilo by se mi to na toto misto...pridelat to do teto krytky, asi by to nebyl problem, ale zatim sem nenasel vhodny typ drzaku, nevite o vhodnem typu? diky za info

Editováno: , autor: martyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nemá nekdo zkusenost s drzakem na telefon do teto krytky? Chtel bych nekam umistit drzak na telefon a libilo by se mi to na toto misto...pridelat to do teto krytky, asi by to nebyl problem, ale zatim sem nenasel vhodny typ drzaku, nevite o vhodnem typu? diky za info

Tak kam jste si pridelali drzak na telefon na palubce?? Myslel jsem, ze bych ho prave pridelal do teto krytky, ale zase ve firme, co montujou drzaky na telefon, mi rikali, ze tohle misto nelze kvuli airbagu...ale je zajimave, ze v originalnim prislusenstvi pro Skodu nabizeji drzak do tohoto mista...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...