Přejít na obsah

Zapalovac - nefunguje


draken

Doporučené příspěvky

Ne ze by som hulil prvu ligu, ale...mam OII Elegance Combi (1.8 TSi), vsjo zatim OK, ale :

zapalovac tam je, ale ked ho zasuniem dovnutra, nikdy nevyskoci, a ked ho (miernym nasilim) dostavam von, nie je vobec rozzeraveny..

Ma OII Elegance Combi tento zpalovac vobec funkcni od vyroby? Alebo je to nejak extra za priplatok...To sa mi nezda, pretoze ten zapalovac vyzera uplne pouzitelne, akurat nefunguje :)) Tak neviem, ci mam taku prkotinu riesit, ale sere ma, ked dam za auto 800k SKK a nefunguje vsetko ako ma...I ked, jak tu citam o problemoch inych ludi, asi su horsie veci....

Diky za odpvoede (specialne kvoli tomu do servisu nepojdem, ale ked uz tam budem, tak nech to riesia...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme že je fonkčný z výroby, načo by ho tam inak dávali ;) A máš tam šťavu? ide ti napr nabíjačka na mobil abo tak? ak nie tak by som hľadal po poistkách hlavne

Diky za odpoved. Stavu neviem, zistim. Mi prislo divne, ze sa to da zacvaknut, ale za boha to nevyoci von a aj ked to vypacim, tak je to studene jak psi cumak....Takze je to asi najskor pok****ne...Uvidim, co servis, idem montovat tazne, tak im to poviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Stavu neviem, zistim. Mi prislo divne, ze sa to da zacvaknut, ale za boha to nevyoci von a aj ked to vypacim, tak je to studene jak psi cumak....Takze je to asi najskor pok****ne...Uvidim, co servis, idem montovat tazne, tak im to poviem...

Nešpekuluj nad tím, auto máš v záruce tak jeď do servisu ať ti to opraví.Je to sice maličkost ale máš pravdu, že když si za auto dal hromadu peněz mělo by vše fungovat.Já ti neporadím, mám nekuřácký paket a tak místo zapalovače mám jen zásuvku 12V.Jinak hodně šťastných kilometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Stavu neviem, zistim. Mi prislo divne, ze sa to da zacvaknut, ale za boha to nevyoci von a aj ked to vypacim, tak je to studene jak psi cumak....Takze je to asi najskor pok****ne...Uvidim, co servis, idem montovat tazne, tak im to poviem...

No zackvakává se mechanicky, což funguje i bez proudu, ale pokud se nenažhaví, těžko vyskočí. Zkusil bych prvně pojistku než pojedeš do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...
  • o 1 měsíc později...

Dnes som riesil spinac zamykania medzi sedadlami, tak som pozrel na zapalovac. Stacilo prihnut tie dva pliesky v diere , ktore drzia spiralu. A uz to maka . Pozor na skrat , mne pošla poistka. ;) 

IMG_20180917_203836.thumb.jpg.90ebb0deca302bb1d2a3344cdcbefd39.jpg

A kedze je tam aj podsvietenie - co som ani nevedel , tak tiez opravené . Výmena žiarovky a očistenie kontaktov. 

Editováno: , autor: mino22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...