Přejít na obsah

HF sady parrot


Doporučené příspěvky

Zdravim, zapojoval jsem Hf sadu Parrot 3100 do O2 z parotu vedli dva dratky napojil jsem je na orig rádio tel in +-, no a to vám je tak nekvalitní hovor, tak nevim jestli jsem něco udělal blbě , ale dřív jsem takhle měl zapojenou sadu cark Nokia a to bylo uplne o necem jinym .... mate zkusenosti??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, zapojoval jsem Hf sadu Parrot 3100 do O2 z parotu vedli dva dratky napojil jsem je na orig rádio tel in +-, no a to vám je tak nekvalitní hovor, tak nevim jestli jsem něco udělal blbě , ale dřív jsem takhle měl zapojenou sadu cark Nokia a to bylo uplne o necem jinym .... mate zkusenosti??

Task s tím zkušenost mám, přes ty 2 drátky je to opravdu nekvalitní, jakoby zkreslený zvuk. Musíš změnit zapojení, odpojit ty 2 drátky a napojit to přímo přes ISO konektory Parrotu. Musíš k tomu do O II použít speciální kabeláž SOT-154, viz.: http://www.stualarm.cz/produkt/sot-154-kab...-most-konektor/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Task s tím zkušenost mám, přes ty 2 drátky je to opravdu nekvalitní, jakoby zkreslený zvuk. Musíš změnit zapojení, odpojit ty 2 drátky a napojit to přímo přes ISO konektory Parrotu. Musíš k tomu do O II použít speciální kabeláž SOT-154, viz.: http://www.stualarm.cz/produkt/sot-154-kab...-most-konektor/

Uživatel filas ma pravdu. Kup si redukci a budeš mít kvalitnější zvuk. Také jsem tak dopadl.A teď mám pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

nechal jsem si namontovat nove HF Parrot 3200 LS Colour do OII. V návodu je napsáno o hlasovém ovládání, jako zvednout telefon či odmítnout telefon. Bohužel se mi z toho nepodařilo. ( hlasový příkaz "zavěsit" tam vůbec není a příkaz "telefon" by měl zvednout příchozí hovor ). Mám to s telefonem HTC P3300. Ale prostě se mi to nedaří.

Máte s tím někdo zkušenosti?

Má někdo toto HF s tel. s WM6? - jaké jsou další možnosti tohoto spojení?

Jinak montáž se servisu povedla bez zásahu do palubky a nevypadá to špatně, hodil jsem to pod vystražné tlačitko, když budete chtít hodím sem foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj mám OII a v ní namontovanou hands free sadu Parrot CK 3100.

Tato sada si ale moc nerozuměla se Simbianovým telefonem poslední generace S60 3.2rh Nokia 6220 Classic.

Sice se s tímto telefonem dokázala spojit, přenést hovor vytočený v telefonu a přijmout hovor,

ale nebyla schopná si stáhnout kontakty a proto se na displeji zobrazovalo vždy jen číslo volaného.

Dále příchozí hovor je ohlašován zvoněním pouze v telefonu a nápisem Phone na displeji rádia a jeho ztišením.

U mého předchozího telefonu Nokia 6233 fungovalo vše jak má, ale tento telefon ještě nemá Simbian

Prozatím se mi podařilo vyřešit jen ten přesun kontaktů a to tak že jsem instaloval do telefonu jednu Nokia aplikaci

pro stahovaní kontaktů na http://europe.nokia.com/A4143881 a aktualizoval verzi v Parrotu na verzi 4.18b

Tak teď již vidím kdo mi volá a mohu volat lidi přímo z adresáře v Parrotu, ale pořad ještě potřebuji dořešit to vyzvánění.

Pomůže někdo? Díky indet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim dostal som ponuku na kupu parrot 3200 s buchnuteho vozu preto som sa chcel spytat ci mi staci len kabelaz a veci stoho auta alebo musim zhanat aj nejake instalacne cd? pripadne dat prerobit komplet cele radio?? vopred vdaka za odpovede velmi mi pomozete :help::help::help:

Editováno: , autor: mischicka
Vidíme ještě dobře, příště se raději zaměř na správnou sekci!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je to inteligentne demontované(tzn. nie vytrhnuté) tak to namontuješ bezproblémov, snáď je lepšie ak si zoženieš redukciu na pripojenie na fabrické rádio.

ono je to este namontovane v 2kovej octavke neni stym robene nic ja by som si to vymontoval ale ide o to ci nepotrebujem ziadne instalacne cd alebo co kedze je v tej octavke origo skodovacke radio a ja mam tes origo radio nemusel by som teoreticky kupovat koncovky nie ? :feve: ono ide vlastne o to ze moje radio bude mat asi ine cislo ze ci nebdue treba ten parrot preprogramovat na moje radio? ide mi hlavne o to

Editováno: , autor: ado223
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nič podobné ako nejaké inštalačné CD ani neexistuje takže ho ani nepotrebuješ :t , no ak je to rovnako v OII tak to len prehodíš a fachčí to...Parrot sa nijak nekóduje ani nič, to čo spomínaš je origo HF sada ale to je niečo iné

Editováno: , autor: Speeder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nič podobné ako nejaké inštalačné CD ani neexistuje takže ho ani nepotrebuješ :t , no ak je to rovnako v OII tak to len prehodíš a fachčí to...Parrot sa nijak nekóduje ani nič, to čo spomínaš je origo HF sada ale to je niečo iné

ok čize by som to mal len napojit a malo by to fachcit ? takze asi to zoberem kedze je to za rozumnu cenu potom napisem ci to fachci a ak nie ake su stym tazkosti zatial vdaka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte,

mám ocávii II koupil jsem si Parrota k tomu redukci nebo přechod a jsou tam dva volné nezapojené drátky červený a oranžový. Kam s níma? poradte kdo už to dělal. Já to zapojoval předtí do Passata B6 a tam to bylo jednoduché jeden jsem zapojil na páčku stěrače a druhý na zapalovač. U octávky je u spínačky i páčky stěračů tištěný spoj. Mám strach do toho dlubat. Beru všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

mám ocávii II koupil jsem si Parrota k tomu redukci nebo přechod a jsou tam dva volné nezapojené drátky červený a oranžový. Kam s níma? poradte kdo už to dělal. Já to zapojoval předtí do Passata B6 a tam to bylo jednoduché jeden jsem zapojil na páčku stěrače a druhý na zapalovač. U octávky je u spínačky i páčky stěračů tištěný spoj. Mám strach do toho dlubat. Beru všechny rady.

Tak s tim jsem si taky uzil. Ten cerveny nebo oranzovy (v mem pripade oranzovy - Nexus) kabel napojis na spinane plus 12V a to si pripojis z pojistkove skrinky (ta na levem boku palubni desky uvnitr vozidla). Spinane plus 12V je vedeny pod oznacenim 15A a najdes ho v druhe rade zvrchu poj. skrinky (mas tam urcite prazdne mista bez pojistek - jsou to ty male pozice 7 az 11) a nebo ctvrta rada zhora prvni tri pojistky zleva (to uz je na velke pojistky pozice 29 az 31). Vzhledem k tomu, ze jsou to prazdna mista, tak tam nejsou z druhe strany svorky, takze to prichytis rovnou na kabel a nebo si sezenes svorku a prdnes to tam pres pojistku (holt budou dve pojistky v rade za sebou) jako jsem to udelal ja....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mam MK6100 (modry OLED displej, prehrava i hudbu z telefonu) a telefon Nokia 6300. Vsechno funguje skvele, ale obcas se nejak nechtene spusti prehravani mp3 pisnicky z telefonu a nejde to zastavit, prepnout na dalsi pisnicku ani nic jineho. Vyresit to lze tak, ze v telefonu v menu najdu prehravac multimedii a vypnu prehravani. Dost me to vytaci, protoze to zacne hrat a nejde to zrusit. Taky pak nejde poslouchat normalni radio. Mate nekdo podobne problemy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...