Přejít na obsah

HF sady parrot


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj chlapi, neni nekdo v olomouci a okoli kdo by byl ochotny se mi kouknout na na hf sadu parrot mki 9200 v octavia 2fl? Potreboval bych pomoci se zapojenim spinaveho plus a staleho plus. Kabely a redukce mam ale na tohle jsem kratky uz mam vsechny kabely roztazene. Nenasel by se. Nekdo znaly zde? Dekuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zapojeni pomaci fakra konektoru koupeneho. Cerveny drat na spinave plus pres pojistkovy box a pak jeste prohodit v dratech za radiem oranzovy za cerveny a slape vse. Az z precteni teto diskuse se mi to podarilo. Jen preji pevne nervu tomu kdo bude pomoci fapkra konektoru zapojovat. Neni tam mnoho mista na to aby se tam radio zandalo nazpet. Prosim jete nevite jak zapojit Mute kabel aby se cd nebo mp3 pauzlo pri prijeti nebo vytoceni hovoru? Dekuji za pomoc. 

Editováno: , autor: Lukáš Stahoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...