Přejít na obsah

6.sraz SKODAHOME.cz


vittorio

Doporučené příspěvky

to jsem asi jedinej jakej nedol na vlastny ose domu co?????

lupo asi nezvladlo tahat ty pohary.

v praze po tom krasnym prazskem okruhu (na jakem jsem nevedel jaky dire se vyhejbat, chudak baby smoulik ten urcite lital ve vlnach v brise u smoulinky)

najednou rana, najednou mrtvej motor a konec jizdy....hledal a hledal jsem a nasel jsem uravenej drat od baterki do motoru, sup opravil a frcel dal, motor delal ale nejak

divne zvuki. stacilo to az 50km pred karlovy vary a tam dalsi rana a jel jsem bez remenu na alternatoru.

2 hodiny jsme opravovali, nakonec stejne pro me prijel kamos a lupo stoji v servizu a ceka na novej alternator (ale ted uz prdim na chrom!!)

chtel jsem jet do Blatny, ale fabule prej nepojede nikam bez malyho brachy.

ALE KRASNEJ SRAZIK; ale pristy rok prijedu uz v patek.

post-76-1211822573_thumb.jpg

post-76-1211822757_thumb.jpg

post-76-1211823246_thumb.jpg

post-76-1211823451_thumb.jpg

post-76-1211823740_thumb.jpg

post-76-1211824032_thumb.jpg

post-76-1211824258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MARTYP: atak to je jasny ze bych si nechal libit :) ja mam recara tak jestli ji sedly muze jezdit ted se mnou :) az ji zase vymenis dej vedet :D

ne v pohode, ale fotil bracha tak nevim, ale jestli zvladnu doksy tak si s tebou rad popovidam ale asi te nepreperu :)

Ty sycaku jeden.. :D :D To vis,jeste ji s Tebou budu nekam poustet,ne? lol lol Kdyby neco,tak kdyztak hodim echo,ale nevim nevim... lol:D

Nehazej to na brachu jo?!?!Zadnej problem,v Doksech si muzeme popovidat.. :aggressive::D :D Doufam,ze dorazis.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu nechápu proč se tam nasraly s těma autama,měl je vykázat majitel kempu :feve:

Můj první příspěvek na tomto foru a hned mám chuť napsat něco hodně sprostýho. Ale ovladnu se. My jsme si to místo nevybraly, ale odvedl nás tam pořadatel. Takže až se do mě a Hanze začneš zase navážet, tak to nejdřív přijď udělat osobně. V Doksech máš šanci. Omluvu bych uvítal i když jsem namyšlenej frajer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj první příspěvek na tomto foru a hned mám chuť napsat něco hodně sprostýho. Ale ovladnu se. My jsme si to místo nevybraly, ale odvedl nás tam pořadatel. Takže až se do mě a Hanze začneš zase navážet, tak to nejdřív přijď udělat osobně. V Doksech máš šanci. Omluvu bych uvítal i když jsem namyšlenej frajer.

netreba se rozcilovat !!! maca mluvil o tech dvou autech v patek, ty si tam stoupli aniz by se nekoho ptali !!!, ty si prijel az v sobotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kdo to hodnotil ale z exterieru se me nejvic libi jednoznacne Mikl a Garny ... Vitto to ma pekny ale nic extra sem nevidel ( snad se neurazi :) ...)

Ale chpu, ze porota je subektivni lol

vsak garny se do top7 dostal a mikl nesoutezilm tak kde je problem? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Top 7 neni Top1 ;) ..ale me je to sumak, ja tyhle subejktivni ankety neresim ... o tom to neni...

nerozumim ti, top 7 je sedm nejlepsich a nezalezi na poradi a v nich garny po právu je, tak kde je problem?

proto se top 7 udelalo aby nebyly zbytecny hadky o tom ze ten ci onen by mel bejt nekde pred nekym

zadny top 1 se nevyhlasovalo, pouze best fo the best ale to bylo ze vsech skodovek .. to uz je ale zase neco jinyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj první příspěvek na tomto foru a hned mám chuť napsat něco hodně sprostýho. Ale ovladnu se. My jsme si to místo nevybraly, ale odvedl nás tam pořadatel. Takže až se do mě a Hanze začneš zase navážet, tak to nejdřív přijď udělat osobně. V Doksech máš šanci. Omluvu bych uvítal i když jsem namyšlenej frajer.

To jsem vůbec nemyslel na tebe.......bylo to myšleno na tu žlutou, škůdku a toho golfa ;)

Proti tobě nic nemám ;) dyk jsem se na podzim s tebou v Doksech bavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumim ti, top 7 je sedm nejlepsich a nezalezi na poradi a v nich garny po právu je, tak kde je problem?

proto se top 7 udelalo aby nebyly zbytecny hadky o tom ze ten ci onen by mel bejt nekde pred nekym

zadny top 1 se nevyhlasovalo, pouze best fo the best ale to bylo ze vsech skodovek .. to uz je ale zase neco jinyho

Tak to pak jo ja mel za to ze je to v poradi od Top 1-7 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pak jo ja mel za to ze je to v poradi od Top 1-7 ...

prave ze ne, takhle to je fakt lepsi nejsou zbytecny spory :-)

poradi vi vlastne jenom porota, ja si pamatuju fabky pce jsem je delal ale nereknu :-) vzdyt je to zbytecny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...